هتل پاریس آنتالیا

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1173

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هتل پاریس آنتالیا

هتل پاریس آنتالیا همان گونه که از نامش پیداست واقع در کشور ترکیه شهر آنتالیا می باشد.

 هتل پاریس آنتالیا  امکاناتی را نظیر استخر روباز، ورزش های آبی و سالن ماساژ به میهمانان ارائه می دهد.اتاقها به دو گروه، مختص سیگاری ها و غیر سیگاری ها، تقسیم شده و از بالکن اختصاصی، اینترنت رایگان، سیستم تهویه مطبوع و تلویزیون برخوردار می باشند. برخی نیز در هتل پاریس آنتالیا  فضای نشیمن مجزا دارند. میهمانان می توانند از صرف خوراک های سنتی شهر آنتالیا، که از محصولات فصلی تهیه شده اند،در هتل پاریس آنتالیا  لذت ببرند.

از جاذبه های توریستی نزدیک به هتل پاریس آنتالیا  می توان به ساحل معروف لارا و اماکن دیدنی واقع در مرکز شهر آنتالیا که کمتر از 20 دقیقه تا هتل فاصله دارند، اشاره داشت. پارکینگ رایگان در محوطه هتل پاریس آنتالیا  موجود می باشد.

بنر نمونه 870*120

 

هتل پاریس آنتالیا  حدود سه کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد. این هتل در فاصله ی ۴۰۰ متری از دریای مدیترانه ایجاد شد.

در این هتل انواع خوراک های فصلی و سنتی مردم آنتالیا تهیه می شود که می توانید سفارش داده و میل کنید.

برای افرادی که با اتومبیل شخصی به مسافرت می پردازند، پارکینگ به رایگان در هتل پاریس آنتالیا  ارائه می شود. اتاق ها، به سیستم تهویه مطبوع، مجهز می باشند.

کافی شاپ هتل پاریس آنتالیا  بصورت شبانه روز آماده پذیرایی است. برای افامت می باشد. هتل پاریس آنتالیا سه ستاره میباشد. و مکان بسیار خوبی در آنتالیا تریای زیبای هتل پاریس آنتالیا هم تا پایان شب با سرو آشامیدنی و نوشیدنی های لذیذ محلی برای میهمانان تدارک دیده اند.

سوئیت های خانوادگی ،اتاق های ۱ تخته ،۲ تخته و استاندارد در هتل پاریس آنتالیا می باشد. اتاق ها در اندازه های متفاوت وبا رنگ هایی ملایم طراحی و تزئین شده است.این هتل شبانه روز پاسخگوی مسافرین می باشند.

جهت گذراندن تعطیلات خانوادگی در کشور ترکیه هتل پاریس آنتالیا ایده آل است.

اتو کشی، صرافی، بسته های نهار، خدمات تورها، فکس و کپی، خدمات تهیه بلیط، کرایه اتومبیل ,پذیرش و ترخیص اختصاصی، دستگاههای خودکار فروش نوشابه از دیگر امکانات هتل پاریس آنتالیا می باشد.