هتل 5 ستاره آنتالیا

نوشته شده توسط: مدیر سایت
دسته بندی: هتل های آنتالیا
بازدید: 18981

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

هتل 5 ستاره آنتالیا

هتل 5 ستاره آنتالیابهترین راه برای لذت بردن از تور آنتالیا و خاطره ای همیشگی است.

 

داشتن ساحل اختصاصی، منظره کوه و دریا، وعده‌های غذایی خاص و رایگان، امکانات ورزش‌های آبی، زمین بازی کودکان و خدمات ماساژ و... امکاناتی است که یک هتل 5 ستاره آنتالیا دارد. بیشتر کارمندان در هتل 5 ستاره آنتالیا ورزیده و کارکشته هستند و کارشان را به نحو احسن بلدند. برنامه‌های شاد شبانه و موزیک‌های زنده هم جزو مزیت‌های هتل 5 ستاره آنتالیا است.

موقعیت جغرافیای هتل 5 ستاره آنتالیا

خود شهر انتالیا، بلک آنتالیا، لارا آنتالیا، سیده آنتالیا و کمر آنتالیا، جزو مناطق توریستی آنتالیا هستند که هتل 5 ستاره آنتالیا در آن وجود دارد. اگر یک هتل پنج ستاره آنتالیا انتخاب می‌کنید، پس حتماً ساحل اختصاصی هم دارید. داشتن ساحل اختصاصی ویژگی هتل پنج ستاره آنتالیا است. بنابراین فاصله شما تا دریای زیبای مدیترانه، حدود 150 تا 200 متر بیشتر نیست. به علاوه این که معمولاً هتل 5 ستاره آنتالیا‌ دارای پلاژ اختصاصی نیز هست.
اگر دقت کنید همه اتاق‌ها در هتل 5 ستاره آنتالیا دارای بالکن اختصاصی و منظره دریا و کوه و جنگل هستند.

بنر نمونه 870*120

ورزش‌ها در هتل 5 ستاره آنتالیا

اولین نکته ای که هر هتل 5 ستاره آنتالیا دارد، استخر روباز و سرپوشیده است. ممکن است هتل پنج ستاره آنتالیا شما، سرسره ابی نیز داشته باشد. داشتن کافه در کنار استخرها هم مزیت دیگر هتل پنج ستاره آنتالیا است.‌ در یک هتل 5 ستاره آنتالیا می‌توانید از انواع نوشیدنی‌ها در کنار استخر لذت کافی را ببرید.
محل بازی کودکان در هتل 5 ستاره آنتالیا به زوج‌های جوان در داشتن سفری لذت بخش کمک ویزه ای می‌کند. خیلی از این هتل‌ها، پرستار کودک نیز دارند.
ورزش‌های ابی مانند موج سواری و قایق سواری هم در هتل 5 ستاره آنتالیا‌ وجود دارند و بعضی از این هتل 5 ستاره آنتالیا ‌دارای اموزش ورزش‌های آبی نیز هستند.

انواع رستوران‌ها در هتل 5 ستاره آنتالیا

غذاهای ترکی، به عنوان پیش فرض در هر هتل 5 ستاره آنتالیا وجود دارد. داشتن رستوران دریایی، رستوران ایتالیایی، رستوران مکزیکی و دیگر رستوران‌ها بستگی به تعداد رستوران‌های هتل 5 ستاره آنتالیا‌ دارد.

امکانات رستوران هتل 5 ستاره آنتالیا

یکی از بهترین امکاناتی که یک هتل 5 ستاره آنتالیا به شما می‌دهد، سرویس UALL است. سرویس یوآل به این معنی است که شما سه نه تنها سه وعده اصلی صبحانه و ناهار و شام را خواهید داشت، بلکه میان وعده‌های بین صبحانه ناهار، بین ناهار و شام و بین شام و صبحانه هم خواهید داشت. همه تمام وعده‌های غذایی این هتل پنج ستاره آنتالیا رایگان است و شما در 24 ساعت شبانه روز می‌توانید از سرویس‌های غذایی استفاده کنید.
تعداد کمی هتل 5 ستاره آنتالیا وجود دارد که از سرویس ALL استفاده کنند. تفاوت سرویس ال با سرویس یوال در این است که مانند سرویس یوآل، تمام وعده‌های غذایی در هتل 5 ستاره آنتالیا سرو می‌شود، با این تفاوت که شما از ساعت 24 تا صبحانه، دیگر نمی توانید از خدمات رستوران و کافی شاپ‌ها و بارها استفاده کنید.

 

کلمات کلیدی: هتلهای 5 ستاره آنتالیا، هتلهای 5ستاره آنتالیا، هتل هاي 5 ستاره آنتالیا، لیست هتل های 5 ستاره آنتالیا، هتلهای آنتالیا 5 ستاره، هتل 5 ستاره انتالیا، هتل 5 ستاره آنتالیا، هتل های 5 ستاره آنتالیا، هتل های 5ستاره آنتالیا، هتل های آنتالیا 5 ستاره، هتل های پنج ستاره انتالیا، هتل 5 ستاره در آنتالیا، هتل آنتالیا5 ستاره، هتلهای پنج ستاره آنتالیا، تور آنتالیا هتل 5 ستاره