هتل کمر آنتالیا

نوشته شده توسط: مدیر سایت
دسته بندی: هتل های آنتالیا
بازدید: 2435

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

هتل های کمر آنتالیا یکی از بهترین انتخاب هایی است که در آنتالیا می‌توانید داشته باشید. ساحل تمیز و پاکیزه با پرچم ابی اروپا، کوه های توروس، و امکان ورزش های کوهنوردی و دریایی، مزیت انتخاب یک هتل کمر آنتالیا است.‌ برای این که بیشتر با هتل کمر آنتالیا آشنا شوید، ترین تور متن زیر را توصیه می‌کند.

هتل 5 ستاره

کمر آنتالیا از نظر داشتن هتل 5 ستاره ، چیزی کمتری از سه منطقه دیگر آنتالیا ندارد. چرا که هتل کمر آنتالیا انتخاب بسیاری از عاشقان دریا و کوهنوردی است. یک هتل 5 ستاره در کمر آنتالیا دارای ساحل و پلاژ اختصاصی است. بالکن اختصاصی به منظره کوه یا دریا که هر دوی انها نزدیک هتل کمر آنتالیا هستند، مزیت دیگر هتل کمر آنتالیا است. رشته کوه های برافراشته توروس در تصاویر هتل کمر آنتالیا دیده می‌شود که زیبایی هتل کمر آنتالیا را دوچندان می‌کند.
استخرهای آب گرم در هتل کمر آنتالیا در فصل تابستان و زمستان، پذیرای توریست های گرامی است. معمولاً یک هتل 5 ستاره کمر آنتالیا زمین بازی کودکان دارد که می‌توانید با خیال راحت کودک دلبندتان را برای بازی به انجا ببرید.

بنر نمونه 870*120

کوه های توروس

یکی از زیباترین رشته کوه های اطراف مدیترانه است. کوه های پوشیده از کاج توروس، از اتاق هتل کمر آنتالیا دیده می‌شوند و اگر اهل کوهنوردی باشید، هتل کمر آنتالیا انتخاب مناسبی برای شماست. دمای هوا در هتل کمر آنتالیا به خاطر رشته کوه های توروس، کمی شرجی تر است. اما همین شرجی بودن، باعث شده است که دمای هوا در این منطقه معتدل تر باشد و هر فصلی از سال می‌توانید با اقامت در هتل کمر آنتالیا بتوانید لحظات خوشی را سپری کنید.

پرچم آبی مدیترانه

اروپا برای سواحل خود، قوانینی تعریف کرده است و هر ساحلی که قوانین پاکیزگی و تمیزی را رعایت کرده باشد، پرچم ابی آروپا را دریافت می‌کند. کمر آنتالیا و هتل کمر آنتالیا در منطقه پرچم آبی قرار دارد. لذت شنا و تفریح در هتل کمر آنتالیا به خاطر این پرچم ابی، بسیار دلنشین تر و جذاب تر است. زیبایی و قشنگی ساحل در ساحل اختصاصی و برنامه های شبانه هتل ها در هتل کمر آنتالیا تفریح شما را کامل می‌کند.

لیست هتل کمر آنتالیا :