نقشه آنتالیا

نوشته شده توسط: مدیر سایت
دسته بندی: معرفی آنتالیا
بازدید: 2311

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

نقشه آنتالیا جهت رفاه حال مشتریان بر روی سایت قرار گرفته است. اگر می خواهید از نقشه آنتالیا استفاده کنید بهتر است کمی در مورد مکان های توریستی و خیابان های مهم در نقشه آنتالیا اطلاعات بیشتری کسب کنید. ترین تور در این مقاله، در مورد این مکان ها روی نقشه آنتالیا توضیحاتی ارائه می دهد.

محدوده نقشه آنتالیا

اگر به نقشه آنتالیا دقت کنید، متوجه می شوید که آنتالیا بین کوه های توروس و دریای زلال مدیترانه قرار گرفته است. آنتالیا در یک خلیج قرار گرفته است و در 4 فصل سال هوای معتدلی دارد.
آنتالیا از شرق به لارا آنتالیا ، بلک آنتالیا ، سیده آنتالیا و آلانیا دسترسی دارد و از جنوب به کمر آنتالیا و ساحل زیبای بلدیبی می رسد. زیباترین سواحل در چهار منطقه توریستی لارا، بلک، سیده و کمر آنتالیا قرار دارند که از روی نقشه آنتالیا می توانید موقعیت انها را پیدا کنید.

 

علامت های روی نقشه آنتالیا :

پرچم آبی

علامت ساحل پرچم آبی که با یک دایره ابی نیمه نشان داده شده است، به معنای ساحل پاکیزه و مورد تایید اروپا است. هر چهار ساحل معروف آنتالیا در نقشه آنتالیا دارای این نشان هستند.

 

منطقه شیرجه

ساحل صخره ای در این منطقه ها، اجازه شیرجه را می دهد، که در نقشه آنتالیا مشخص شده اند.

بنر نمونه 870*120

 

دوچرخه سواری روی کوه

اگر به دنبال دوچرخه سواری و کوه نوردی هستید، روی نقشه آنتالیا می توانید دنبال علامت دوچرخه بگردید.

 

پارک جنگلی

یک لذت چند باره از طبیعت. پیدا کردن یک پارک جنگلی روی نقشه آنتالیا کار سختی است. زیرا فقط یک پارک جنگلی آن هم در شمال آنتالیا، روی نقشه آنتالیا دیده می شود.

 

قایق سواری

روی نقشه آنتالیا با Raffing نمایش داده شده است. اما در نزدیک ساحل نمی توانید علامت را ببینید. در سرچشمه ماناوگات، علامت قایق سواری روی نقشه آنتالیا‌ دیده می شود.

 

صخره نوردی پارک ملی

تفاوتش با پارک جنگلی این است که نزدیک کمر آنتالیا و شهر آنتالیا، دو پارک ملی روی نقشه آنتالیا می بینید که حفاظت شده هستند.

 

آبشار

رودخانه ها را روی نقشه آنتالیا دنبال کنید، تا انها را پیدا کنید.

 

موج سواری روی اب

در بیشتر سواحل آنتالیا روی نقشه آنتالیا یک علامت موج سواری روی آب هست. از ان لذت ببرید.

 

اسکی

مخصوص فصل زمستان و در رشته کوه های توروس.

 

کوهنوردی

کوهنوردی در این مکان ها سالم تر است.

 

اماکن باستانی

سیده آنتالیا و ساحل آنتالیا را برای پیدا کردن مکان های باستانی روی نقشه آنتالیا بگردید. شهر قدیمی در داخل شهر آنتالیا و حمام و امفی تئاتر رومی در سیده آنتالیا، مکان های باستانی روی نقشه آنتالیا هستند.