ھتل مجيک آنتاليا

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1480

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

هتل مجیک آنتالیا

هتل مجیک آنتالیا در منطقه کمر انتالیا قرار گرفته است و یک هتل چهار ستاره ساحلی لوکس است. پذیرش در هتل مجیک آنتالیا‌ به صورت 24 ساعته انجام می‌ شود و در هر ساعتی از شبانه روز به هتل مجیک آنتالیا‌ برسید، می‌ توانید برای رزرو اتاق اقدام نمایید. هتل مجیک آنتالیا‌ یک هتل ALL است و تمام وعده‌های غذایی در آن رایگان است. این هتل‌ها، از زمان روشن شدن هوا تا یک ساعت مانده به نیمه شب، درب رستوران‌های خود را باز نگه می‌ دارند.

 

مانند دیگر هتل‌های آنتالیا، هتل مجیک آنتالیا‌ نیز دارای ساحل اختصاصی است که 150 متر با ساختمان هتل فاصله دارد. علاوه بر ساحل اختصاصی نزدیک به هتل، چند استخر زیبای مجلل نیز در فضای باز هتل مجیک آنتالیا‌ قرار دارد که زیبایی خاصی به هتل داده است.

برای رزرو کردن اتاق در هتل مجیک آنتالیا، 180 اتاق موجود است که 148 اتاق آن سه نفره و 32 اتاق آن نیز دو نفره است. اتاق‌های هتل مجیک آنتالیا همگی دارای بالکن اختصاصی هستند که رو به دریا یا باغ‌های اطراف هتل هستند.

هتل مجیک آنتالیا یک هتل چهار ستاره کوچک و صمیمی است که در منطقه آرام کمر انتالیا واقع شده است. امکانات رفاهی و تفریحی مناسبی نیز در هتل مجیک آنتالیا‌ قرار گرفته اند که استراحت شما را کامل خواهند کرد. مرکز اب گرم، ماساژ و حمام ترکی هتل مجیک آنتالیا‌ نیز آماده است که خستگی شما را در سفر چند روزه شما به آنتالیا برطرف نماید. از خدمات می‌نی کلوپ، آکواپارک، سرسره ابی، استخر سرپوشیده هتل و امکانات دیگر نیز می‌ توانید برای تفریح و سرگرمی استفاده نمایید.