هتل آدونیس آنتالیا

نوشته شده توسط: مدیر سایت
بازدید: 1666

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

هتل آدونیس آنتالیا

هتل آدونیس آنتالیا یک هتل 5 ستاره در منطقه لارا انتالیا است. یک هتل ده طبقه که دارای معماری مدرن و دکوراسیونی لوکس است. لارا انتالیا خیلی به خود آنتالیا نزدیک است و بنابراین از هتل آدونیس آنتالیا تا مرکز شهر و بازارهای بزرگ فاصله زیادی ندارید. دیدنی‌های انتالیا و ساحل آفتابی و خلوت مدیترانه، در هتل آدونیس آنتالیا یک جا جمع شده‌اند. هتل آدونیس آنتالیا بالای ساحل صخره ای لارا انتالیا قرار گرفته است و زیبایی زیادی نیز دارد.

هتل آدونیس انتالیا یک هتل ALL است. هتل ALL به این معنی است که تمام وعده‌های غذایی و حتی میان وعده‌های آن رایگان است اما تا ساعت 24 همان روز، بیشتر نمی‌توان از این خدمات غذایی استفاده کرد.

 

 

فاصله هتل آدونیس آنتالیا تا ساحل و دیگر اماکن

هتل آدونیس آنتالیا روی صخره‌های زیبای ساحل لارا انتالیا قرار دارد. هتل آدونیس آنتالیا در نزدیکی تفریحگاه لارا و در نزدیکی بسیاری از مکان‌های دیدنی آنتالیا قرار گرفته است. برای رسیدن از هتل آدونیس آنتالیا به مرکز شهر، فقط سه کیلومتر فاصله است. آنتالیا به دلیل داشتن مراکز خرید و تفریحی گزینه مناسبی نیز هست. در عین حال، خلوت بودن محل اقامت نیز اهمیت زیادی دارد. در صورت انتخاب هتل آدونیس آنتالیا هر دو گزینه را با هم خواهید داشت.

هتل آدونیس آنتالیا تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فقط 15 کیلومتر اختلاف دارد که حدود 10 الی 15 دقیقه اختلاف است.

 

اتاق‌های هتل آدونیس آنتالیا

برای اقامت در هتل آدونیس آنتالیا انواع اتاق‌ها از اتاق خانوادگی تا استاندارد، سوییت و سوییت رویال را می‌توان انتخاب نمود. تعداد کل اتاق‌های هتل آدونیس آنتالیا 227 تا است.

اتاق‌های هتل آدونیس آنتالیا با مبل‌های کلاسیک و امکاناتی نظیر تلویزیون ماهواره ای، تهویه مطبوع با کنترل مرکزی، گاو صندوق و بالکن مجهز شده است.

 

امکانات هتل آدونیس آنتالیا

در هتل آدونیس آنتالیا تمام امکانات ورزشی‌های ابی و ساحل موجود است. استخرهای زیبا با امکانات تفریحی مانند زمین فوتبال، والیبال، پینگ پونگ، سالن بدنسازی و خدمات استخر و سونا و جکوزی و ماساژ و... در هتل آدونیس آنتالیا وجود دارد. برنامه‌های شبانه نیز تا پاسی از شب در هتل آدونیس آنتالیا برقرار است.

مهم ترین امکان هتل آدونیس آنتالیا که در کمتر هتلی دیده می‌شود، سرویس نگه داری از کودک، و زمین بازی کودکان است.

 

رستوران و کافی شاپ‌های هتل آلوادونا آنتالیا

در هتل آدونیس آنتالیا سرآشپزهای بین المللی، غذا را طبخ و سرو می‌کنند. هتل آلوادونا آنتالیا یک هتل یوآل است. یوآل به این معنی است که تمام وعده‌های غذایی و حتی میان وعده‌های آن رایگان است. این امکانات بیست و چهار ساعته است و تعطیلی ندارد.