تور آنتالیا نوروز 95

نوشته شده توسط: مدیر سایت
دسته بندی: تور آنتالیا 95
بازدید: 3896

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تور آنتالیا نوروز 95

یکی از پرطرفدارترین تورهای آنتالیا است. به خاطر افزایش هواپیماهای چارتر در نوروز، قیمت تور آنتالیا نوروز 95 نسبت به بقیه زمان‌ها ارزان تر و به صرفه تر است.

 

به خاطر تعطیلات زیادی که در نوروز وجود دارد، مدت زمان اقامت در تور آنتالیا نوروز 95 بیشتر است و می‌توانید نقاط بیشتری از آنتالیا و دیگر شهرهای ترکیه را ببینید.

درباره آنتالیا

آنتالیا در نوروز مقصد خیلی از ایرانی‌ها است. تعطیلات نوروز، فرصت خوبی است که یک تور خارجی را امتحان کنید. تور آنتالیا نوروز 95 برای کسانی که دنبال یک ساحل ارام و گرم هستند و نمی خواهند در فضای شهری بمانند توصیه می‌شود.

اگر می‌خواهید که صرفاً از ساحل لذت ببرید، منطقه‌های بلک آنتالیا سیده آنتالیا لارا آنتالیا و کمر آنتالیا را به شما توصیه می‌کنیم. این منطقه‌های توریستی، از فضای شهری دور هستند و شما می‌توانید با حدود نیم ساعت فاصله خودتان را به یکی از هتل‌های زیبای این مناطق برسانید. اما اگر برای خرید و دیدن اماکن دیدنی آنتالیا می‌خواهید تور آنتالیا نوروز 95 را انتخاب کنید، هتل‌های کنار دریای آنتالیا را انتخاب کنید. شما می‌توانید هتلی را انتخاب کنید که هم ساحلی باشد و هم به مرکز شهر نزدیک باشد.

بنر نمونه 870*120

 

کدام پرواز

معمولاً به خاطر افزایش پروازها در تور آنتالیا نوروز 95 انتخاب یک شرکت هواپیمایی مناسب نیاز به تحقیق بیشتر دارد. اگاهی داشتن در مورد پروازهای مختلف می‌تواند در راحتی و لذت سفر شما تاثیر گذار باشد. تور آنتالیا نوروز 95 معمولاً با شرکت‌های هواپیمایی داخلی و ترک انجام می‌شود. پروازهای هواپیمایی زاگرس، تابان، ماهان جزو پروازهای ایرانی هستند. شرکت‌های هواپیمایی ترک هم که تور آنتالیا نوروز 95 دارند هم شامل اطلس جت، پگاسوس، اونور ایر، تلویند و... می‌شوند.

کدام هتل در آنتالیا 

هتل‌ها در آنتالیا به سه بخش تقسیم می‌شوند. هتل فول برد، هتل آل و هتل یو ال که هر کدام ویژگی‌های خودشان را دارند. هتل آل به هتل‌هایی گفته می‌شود که تمام وعده‌های غذایی از جمله صبحانه، ناهار، شام و میان وعده را به صورت رایگان برای مشتریان در نظر می‌گیرند. اما این خدمات تا ساعت 12 شب باز هستند.
اما هتل یو آل به هتل‌هایی که گفته می‌شود که تمام شرایط هتل آل را دارد، اما پذیرایی آنها بیست و چهار ساعته باز است. بیشتر هتل‌های پنج ستاره هتل یو ال هستند، در حالی که هتل آل ممکن است یک هتل چهارستاره باشد.
یک سری هتل‌ها هم هستند که فول برد هستند. در تور آنتالیا معمولاً از فول برد استفاده نمی کنند. فول برد صرفاً شامل سه وعده اصلی غذایی می‌شود.

 

کلمات کلیدی: تور آنتالیا نوروز 95، تور نوروزی آنتالیا، تور نورزی آنتالیا 94، تور آنتالیا عید 94، تورهای نوروزی آنتالیا، تور آنتالیا نوروز 94، آنتالیا نوروز 94، تور آنتالیا ویژه نوروز 94، تورهای آنتالیا نوروز 94