تور استانبول آنتالیا

نوشته شده توسط: مدیر سایت
بازدید: 1766

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

تور استانبول آنتالیا

تور استانبول آنتالیایک تور ترکیبی داخل کشور ترکیه است. مدت زمان تور استانبول آنتالیا بستگی به شرکتی است که انتخاب می‌کنید اما معمولاً تور استانبول آنتالیا شش روزه است و سه شب در استانبول و سه شب آنتالیا خواهید بود. با توجه به این که در تورهای ترکیبی مثل تور استانبول آنتالیا رزرو کردن هتل و برنامه ریزی سفر ممکن است به خطر بیافتد، استفاده از تور استانبول آنتالیا به جای سفر شخصی بسیار به صرفه‌تر و کم‌خطرتر است.

 درباره استانبول

استانبول بزرگترین شهر ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی این کشور است. استانبول تنها شهر بزرگ دنیا است که در دو قاره قرار دارد. استانبول برای ایرانی‌ها مرکز خرید پوشاک و البسه است. بنابراین برای کسانی که هم می‌خواهند خرید کنند و هم استراحتی کرده باشند، تور استانبول آنتالیا گزینه مناسبی است. خیابان استقلال، خیابان جمهوریت و خیابان روملی جزو معروف‌ترین خیابان‌های استانبول برای خرید هستند. خیابان استقلال از یک طرف به میدان تقسیم می‌رسد و خیابانی طولانی است.
دیدن عمارات عثمانی، مکان‌های باستانی، مسجد ایاصوفیه را در تور استانبول آنتالیا‌ فراموش نکنید. برنامه ریزی در تور استانبول آنتالیا باید به گونه ای باشد که هم از مکان‌های دیدنی استانبول بازدید کنید و هم خرید خود را انجام دهید.

بنر نمونه 870*120

درباره آنتالیا

آنتالیا مرکز گردشگری و تفریحی ترکیه به حساب می‌اید. آنتالیا هم مانند استانبول مراکز خرید زیادی دارد، اما به خوبی استانبول نمی شود. کسانی که تور استانبول آنتالیا را انتخاب می‌کنند، معمولاً خرید خود را در استانبول انجام می‌دهند در برنامه ریزی تور استانبول آنتالیا خدشه ای وارد نشود. آنتالیا بیشتر برای استراحت در نظر گرفته شده است.
برای این که جایی مناسب داشته باشید، بهتر است از مناطق توریستی اطراف آنتالیا استفاده کنید. هنگام خرید تور استانبول آنتالیا دفت کنید که هتلی که در آنتالیا در نظر گرفته اند در کجا واقع شده است. مناطق توریستی آنتالیا که خارج از شهرند عبارتند از: کمر آنتالیا لارا آنتالیا سیده آنتالیا و بلک آنتالیا که هر کدام از این‌ها دارای هتل‌های 4 ستاره و 5 ستاره مختلف هستند.
بهتر است در تور استانبول آنتالیا مناطق توریستی آنتالیا را انتخاب کنید در نیمه دوم سفر به استراحت کامل بپردازید و از ساحل زیبای مدیترانه لذت ببرید.

هتل‌های ترکیه

هتل‌های ترکیه با توجه به وعده‌های غذایی رایگانی که ارائه می‌دهند به چند دسته تقسیم می‌شوند. البته در تور استانبول آنتالیا معمولاً از دو نوع هتل که هتل آل و هتل یوآل هستند استفاده می‌کنند.
هتل آل به هتل‌هایی گفته می‌شود که تمام وعده‌های غذایی از جمله صبحانه، ناهار، شام و میان وعده را به صورت رایگان برای مشتریان در نظر می‌گیرند. اما این خدمات تا ساعت 12 شب باز هستند.
اما هتل یو آل به هتل‌هایی که گفته می‌شود که تمام شرایط هتل آل را دارد، اما پذیرایی آنها بیست و چهار ساعته باز است. بیشتر هتل‌های پنج ستاره هتل یو ال هستند، در حالی که هتل آل ممکن است یک هتل چهارستاره باشد.