تور آنتالیا 6 روزه

نوشته شده توسط: sepideh
بازدید: 1563

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 تور آنتالیا 6 روزه فرصت مناسبی برای سفر و تفریح در این منظقه ی گردشگری زیبا می باشد. سواحل زیبای آنتالیا و مناطق گردشگری متعدد نیازمند آن است که فرصت مناسبی برای دیدن تمامی این زیبایی ها داشته باشید.

بنابراین شرکت در تورهای 6 روزه یک فرصت مناسب برای دیدن تمامی این مناطق است.

هتل‌های آنتالیا نیز امکانات رفاهی و خدماتی زیادی در اختیار می‌همانان خود قرار می‌ دهند.شما با شرکت در تور آنتالیا 6 روزه می توانید پارک‌های آبی، استخرها و حمام ترکی‌ها را تجربه کنید.

برای شرکت در این تور می توانید به شعبات برگزارکننده ی تورها مراجعه کنید و یا جهت مشاهده تور آنتالیا 6 روزه  پیدا کردن لیست تورها در سایت، عبارت آنتالیا را در قسمت عنوان تور وارد کرده و سپس بر روی دکمه جستو جو کلیک نمایید. سپس شما می توانید بعد از یافتن تور مورد نظر، فرم ثبت نام را پر کنید و هزینه را به صورت آنلاین پرداخت نمایید. تعداد تورهایی که به مدت زمان 6 روز انجام می شود فراوان است و شما می توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. سپس چند روز بعد بلیط تور آنتالیا 6 روزه به ایمیل شما فرستاده می شود.

بنر نمونه 870*120

 

در آنتالیا رستوران‌های زیادی هستند که می توانید از لذیذترین غذاهای ترکی بهره ببرید. رستوران‌هایی که در فضای باغ مانند با غذاهایی محلی سرو می‌ شوند، کباب‌های ترکی که شهرت جهانی دارند و غذاهای بین المللی دیگر مانند غذاهای ایتالیایی، چینی، هندی و... در آنتالیا وجود دارند.

قیمت هتل‌های 5 ستاره در آنتالیا بسیار کمتر از دیگر کشورهای اروپایی است. بنابراین با صرف هزینه ی کم در تور آنتالیا 6 روزه می توانید لذت و خاطره ای طولانی برای خود بسازید. پس نگران هزینه ها نباشید. شما می توانید در این مدت 6 روزه از بهترین امکانات استفاده کنید و هزینه ی کاملا معقولی را بپردازید.

هتل 4 و 5 ستاره با صبحانه ، گشت های نیمروزی در سواحل ، راهنمای فارسی زبان شیک ، ترانسفر فرودگاهی ، پرواز داخلی، منوی ناهار و شام به انتخابی از امکانات ارائه شده در تور آنتالیا 6 روزه می  باشد.