تور آنتالیا هوایی

نوشته شده توسط: مدیر سایت
بازدید: 1622

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

تور آنتالیا هوایی

تور آنتالیا هواییبهترین گزینه برای سفر سریع و بدون دردسر به آنتالیا است. تمام کسانی که می‌خواهند بهترین تور آنتالیا را تجربه کنند، تور آنتالیا هوایی اولین قدم است. ترین تور دغدغه شما در مورد انتخاب شرکت هواپیمایی مناسب و دلیل انتخاب شرکت‌های هواپیمایی توسط ترین تور در این مقاله تور آنتالیا هوایی توضیح داده شده است.

 شرکت‌های هواپیمایی

شرکت‌های هواپیمایی زیادی هستند که تور آنتالیا هوایی را حمایت می‌کنند. چه شرکت‌های هواپیمایی ایرانی، و چه شرکت‌های هواپیمایی ترکیه ای که همه انها در بیشتر روزهای سال، پرواز به آنتالیا را دارند. اما از ان جا که پرواز مستقیم به آنتالیا برای شرکت‌های ایرانی منع شده است، بهتر است که فعلاً از پرواز‌های ایرانی برای تور آنتالیا هوایی استفاده نکنید.

شرکت‌های هواپیمایی ایرانی

همان طور که توضیح داده شد، به دلیل یک سری مسائل به وجود آمده، دولت ایران پرواز مستقیم به آنتالیا را توسط شرکت‌های هواپیمایی ایرانی ممنوع کرده است. اما تور آنتالیا هوایی به کار خود ادامه داده است. تور آنتالیا هوایی از طریق شرکت‌های هواپیمایی ایرانی از طریق فرودگاه اسپارتا که در استان همجوار آنتالیا است، فرود می‌آیند. شما در تور آنتالیا هوایی با یک شرکت ایرانی، سه ساعت مسافرت روی زمین خواهید داشت تا به شهر آنتالیا برسید. اگر با تور آنتالیا هوایی ترین تور با یک شرکت هواپیمایی ایرانی پرواز کنید، نگران سه ساعت حرکت خود روی زمین نباشید. زیرا تور آنتالیا هوایی این سفر را برای شما آسان خواهد کرد.
امکان خرید بلیط لحظه آخری با پروازهای ایرانی محتمل تر است و ترجیح کسانی که با تور آنتالیا هوایی سفر نمی کنند، پرواز با شرکت‌های هواپیمایی ایرانی است. شرکت‌های هواپیمایی ایرانی که پرواز آنتالیا دارند به شرح زیر است :

  • شرکت هواپیمایی زاگرس
  • شرکت هواپیمایی تابان
  • شرکت‌های هواپیمایی ترکیه ای

بنر نمونه 870*120

قیمت تور آنتالیا هوایی با پرواز‌های ترکیه ای، کمی بیشتر خواهد بود. اما شما مستقیماً در فرودگاه آنتالیا فرود خواهید آمد. دلیل اصلی سفر با پروازهای ترکیه ای با تور آنتالیا هوایی سریع تر رسیدن و خدمات غذایی و رستورانی هواپیماهای ترکیه ای است. البته امکان خرید بلیط لحظه آخری تور آنتالیا هوایی با شرکت‌های هواپیمایی ترکیه ای بسیار پایین است. و فقط در ایام نوروز ممکن است در رقابت با شرکت‌های ایرانی، قیمت خود را برای تور آنتالیا هوایی پایین بیاورند. شرکت‌های هواپیمایی ترکیه ای که پرواز آنتالیا دارند به شرح زیر است :