تور آنتالیا زمینی

نوشته شده توسط: مدیر سایت
بازدید: 2888

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

 تور زمینی آنتالیا را می‌توان با ماشین شخصی یا با تور آنتالیا و با اتوبوس یا قطار سفر کرد.

برای تور زمینی آنتالیا‌ به شیوه‌های مختلف، نیاز به تهمیدات جانبی دیگری نیز هست که ترین تور آنتالیا در این مقاله، آنها را با شما در میان می‌گذارد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تور زمینی آنتالیا و شرایط تور زمینی آنتالیا با ترین تور تماس بگیرید.
دسترسی زمینی ایران به ترکیه، یکی از دلایلی است که انتخاب تور زمینی آنتالیا را توجیه پذیر می‌کند. گذشتن از طبیعت زیبای ایران و ترکیه، دو دریاچه زیبای ارومیه ایران و وان ترکیه و همچنین هوای معتدل در طول مسیر، راه مسافران تور زمینی آنتالیا را هموار کرده است. همه این‌ها می‌تواند مسیر طولانی تور زمینی آنتالیا را دلچسب و دلپذیر کند. همین مسیر طولانی تور زمینی آنتالیا باعث شده است که فراوانی تور زمینی آنتالیا در نوروز، بسیار بیشتر باشد. زیرا معمولاً تور زمینی آنتالیا‌ به غیر از مسیر طولانی، نیاز به استراحت بیشتری در آنتالیا نیز دارد.

 شهرهای مرزی

سه شهر مرزی در بین ایران و ترکیه وجود دارد که هر کدام از این مرزها برای یکی از راه‌های دسترسی زمینی ایجاد شده اند.

بنر نمونه 870*120

مرز بازرگان

در 290 کیلومتری تبریز قرار گرفته است. بیشتر کسانی که با خودروی شخصی به ترکیه سفر می‌کنند، از طریق مرز بازرگان وارد می‌شوند. اتوبوس‌ها هم معمولاً از مرز بازرگان وارد خاک ترکیه می‌شوند. تور زمینی آنتالیا ممکن است مرز بازرگان یا مرز سرو را برای ورود اتوبوس‌ها به ترکیه را انتخاب کنند.

مرز سرو

مرز سرو هم در 60 کیلومتری ارومیه قرار دارد که به خاطر تغییرات در سیستم اتوبوس‌رانی، اتوبوس‌ها از مرز سرو یا مرز بازرگان وارد ترکیه می‌شند.

مرز رازی

در 70 کیلومتری شهر خوی، مرز رازی قرار گرفته است. اگر با اتوبوس به تور زمینی آنتالیا سفر می‌کنید، از مرز رازی عبور نخواهید کرد. اما همه قطارها از مرز رازی عبور می‌کنند.

شهرهای در طول مسیر تور زمینی آنتالیا

اولین شهری که در مسیر تور زمینی آنتالیا خواهید دید، شهر دغو بایزید است که شهر مناسبی برای اقامت یا استراحت به حساب نمی آید. در حقیقت شهرهای شرق ترکیه که نا امن تر هستند، ساکنان کمتری نیز دارند و امکاناتشان با توجه به این نا امنی‌ها، خیلی کمتر از شهرهای غربی ترکیه مانند آنکارا، استانبول، ازمیر، آنتالیا، بودروم و کوش آداسی است.
شهرهای اغری یا همان ارارات، شهر تاریخی وان، آماسیا، بولو و ایزمیت شهرهای دیگری هستند که در مسیر تور زمینی آنتالیا خواهید دید.

 

کلمات کلیدی: تور زمیني آنتالیا، تور زمینی آنتالیا، تور آنتالیا زمینی، تورزمینی آنتالیا