تور آنتالیا با پرواز قطری

نوشته شده توسط: sepideh
بازدید: 894

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تور آنتالیا با پرواز قطری یکی از گزینه های مناسب پیش روی شما برای سفر به این شهر زیبای ترکیه است. آنتالیا یکی از شهرهای مهم این کشور است که با داشتن جاذبه های فراوان و سواحل متعدد یکی از مقاصد اصلی گردشگران ترکیه می باشد.

پرواز تهران،آنتالیا- پرواز با ایرلاین قطر- ویزا- چند شب اقامت در هتل چند ستاره با صبحانه- ترانسفر فرودگاهی راهنمای فارسی زبان- سیم کارت- بیمه مسافرتی- گشت طبق برنامه از خدمات ارائه شده درتور آنتالیا با پرواز قطری می باشد.

بنر نمونه 870*120

 یکی از گزینه های خوب برای سفر تفریحی شمابه ترکیه، شرکت در تور آنتالیا با پرواز قطری می باشد. زیرا در سفرهای هوایی اطمینان از پرواز یکی از فاکتورهای بسیار مهم است. شما می توانید به سایت شرکت های برگزار کننده ی تورهای آنتالیا مراجعه نمایید و شرکتی که پرواز قطری را ارائه می دهد، را انتخاب و در آن شرکت نمایید.

توجه داشته باشید که پرواز وهتل در تور آنتالیا با پرواز قطری چارتر و بدون استرداد مي باشد و به شکل های مختلفی برگزار می شود.و با توجه به مدت زمان مد نظر شما و کلاس پروازی دارای قیمت های مختلفی می باشد.

تورهای تفریحی زیادی به مقصد آنتالیا تشکیل می شوند که باایرلاین قطری پرواز را انجام می دهند. برای این که بتوانید این تور را بیابید کافی است به صورت آنلاین اقدام کنید.

جهت مشاهده تورها با این ایرلاین، عنوان تور آنتالیا با پرواز قطری را در قسمت عنوان تور وارد کرده و سپس بر روی دکمه جست و جو کلیک نمایید.

بدین ترتیب لیست تورهای مطابق نظر و دارای اعتبار برای شما نمایش داده خواهد شد.