تور آنتالیا از تهران

نوشته شده توسط: مدیر سایت
بازدید: 3490

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

تور آنتالیا از تهران

تور آنتالیا از تهران که یکی از پرجمعیت ترین شهرهای ایران است، طرفداران زیادی دارد. در حقیقت بهترین راه سفر به آنتالیا، استفاده از تور آنتالیا از تهران است. برای تور آنتالیا از تهران نیازی به حضور فیزیکی شما در آژانس هواپیمایی برای گرفتن مدارک لازم نیست. بسیاری از مراحل تور آنتالیا از تهران به صورت غیرحضوری نیز امکان پذیر است. بیشتر شرکت‌های هواپیمایی مشترک تور آنتالیا از تهران هستند و از تهران پرواز می‌کنند.

 قیمت تور آنتالیا از تهران

خیلی از مسافرین سعی دارند با قیمت گرفتن از تورهای مختلف در تهران، یک تور ارزان آنتالیا پیدا کنند. غافل از این که هیچ ارزانی بی حکمت نیست. استفاده از شرکت هواپیمایی مناسب، انتخاب یک هتل 5 ستاره آنتالیا، استفاده از تمامی امکانات موجود در سفر، برنامه‌های شبانه هتل‌ها، منظره کوه و دریا، ساحل اختصاصی، خدمات 24 ساعته رستوران‌ها و.... جزو عواملی هستند که در قیمت تور آنتالیا از تهران تاثیر شگفتی دارند. ترین تور آنتالیا به شما توصیه می‌کند که با کم کردن امکانات سفر، سعی در کم کردن هزینه و تور آنتالیا از تهران نکنید. در ادامه در این مورد بیشتر صحبت می‌کنیم.

بنر نمونه 870*120

تور زمینی آنتالیا از تهران

فاصله زمینی تهران تا آنتالیا، حدود 3000 کیلومتر است. آنتالیا جزو غربی ترین بندرهای ترکیه است و برای رسیدن به آنتالیا از طریق اتوبوس، حدود دو روز در راه خواهید بود. و اگر با قطار قصد سفر دارید، احتمالاً سه روز را در سفر خواهید بود. در مورد تور آنتالیا از تهران به صورت زمینی در مطلبی به نام تور آنتالیا زمینی توضیحات لازم داده شده است.

شرکت هواپیمایی

بهترین شرکت‌های هواپیمایی که آژانس‌ها برای تور آنتالیا تهران استفاده می‌کنند شامل موارد زیر هستند: اطلس جت ، فری برد ، تلوین و ترکیش و زاگرس و تابان. مشکل پروازهای ایرانی در این است که بیشتر انها در فرودگاه اسپارتا فرود می‌آیند. بنابراین باید مسیری سه ساعته را به صورت زمینی برای رسیدن به هتل طی کنید. با این حال اگر دنبال تور آنتالیا از تهران ارزان هستید، می‌توانید از پروازهای ایرانی هم استفاده کنید. پرواز لحظه اخری با یک پرواز ایرانی بسیار محتمل تر از یک پرواز ترک است.

هتل‌ها

هتل‌های مختلف در ترکیه، خدمات مختلفی نیز ارائه می‌کنند. مهم است که چه هتلی برای تور آنتالیا از تهران خود انتخاب می‌کنید. مهم ترین مسئله، انتخاب هتل UALL است. هتل یوال به هتل‌هایی گفته می‌شود که تمام وعده‌های غذایی و میان وعده‌ها را به طور رایگان در اختیار مسافران قرار می‌دهد. هتل ALL هم گزینه مناسبی است اگر تا قبل از ساعت 12 شب غذای خود را میل می‌کنید. زیرا هتل آل بعد از ساعت 12 شب، هیچ خدمات رستورانی و کافی شاپی ارائه نمی‌کند.
داشتن بالکن اختصاصی، منظره کوه و دریا، ساحل و پلاژ اختصاصی، برنامه‌های شبانه موزیک زنده و خدمات ورزش‌های ابی از جمله امکانات هتل‌ها در تور آنتالیا از تهران است.