تور آنتالیا از تبریز

نوشته شده توسط: مدیر سایت
بازدید: 12001

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

تور آنتالیا از تبریز

تور آنتالیا از تبریزبه خاطر نزدیکی بیش از حد تبریز به آنتالیا، توجه بسیاری را جلب کرده است. استان های غربی کشور علاقه دارند که از تور آنتالیا از تبریز استفاده کنند و خود را سریع تر و ارزان تر به آنتالیا برسانند. از ان جا که امکان سفر زمینی از طریق تور آنتالیا از تبریز وجود دارد، هزینه ترین تور در این دو مورد متفاوت است. برای کسب اطلاع از قیمت تور آنتالیا از تبریز با ترین تور تماس بگیرید.

 تور زمینی آنتالیا از تبریز

سه شهر مرزی اصلی وجود دارد که از طریق ان می‌توان در تور زمینی آنتالیا از تبریز استفاده کرد.

مرز بازرگان

پر استفاده ترین شهر مرزی در تور آنتالیا از تبریز ، شهر مرزی بازرگان است. شهر مرزی بازرگان در 290 کیلومتری تبریز قرار دارد و جاده مناسب‌تری برای تور آنتالیا از تبریز دارد. بنابراین انتخاب جاده تبریز – بازرگان در تور آنتالیا از تبریز اولویت دارد.

بنر نمونه 870*120

مرز سرو

شهر مرزی سرو در 60 کیلومتری ارومیه نیز، جزو شهرهایی است که رفت و امد توریست های ایرانی ترکیه ای از ان انجام می‌شود. به خاطر تغییر در سیاست های اتوبوسرانی، بیشتر عبور اتوبوس‌های تور آنتالیا از تبریز از مرز سرو یا بازرگان انجام می‌شود.

تور آنتالیا از تبریز مرز رازی

شهر مرزی رازی در 70 کیلومتری خوی قرار گرفته است. قطار تور زمینی آنتالیا از تبریز از این مسیر خواهد گذشت. اما عبور اتوبوس‌ها از شهر مرزی رازی برای تور آنتالیا از تبریز ممنوع است.

تور هوایی آنتالیا از تبریز‌

بعضی از شرکت های هواپیمایی برای تور هوایی آنتالیا از تبریز‌ پرواز مستقیم دارند. شرکت هواپیمایی ترکیه ای کرندون، یکی از شرکت هایی است که پرواز مستقیم تبریز آنتالیا دارد و مسافران تور آنتالیا از تبریز از ان استفاده می‌کنند. تور آنتالیا از تبریز 94 را می‌توانید با شرک های هواپیمایی ترکیه ای و ایرانی تجربه کنید.
شرکت های هواپیمایی ایرانی در تور آنتالیا از تبریز در استان همجوار آنتالیا و در فرودگاه اسپارتا فرود خواهند امد. شما بعد از فرود، می‌بایست سه ساعت مسافرت زمینی برای رسیدن به هتل داشته باشید. اما اگر یک پرواز ترکیه ای انتخاب کنید، تور آنتالیا تبریز مستقیم به آنتالیا سفر خواهید کرد.

هتل ها

هتل هایی که برای اقامت خود انتخاب می‌کنید را می‌توانید در لیست هتل های آنتالیا که در بین مقالات ترین تور بوده است پیدا کنید. اگر می‌خواهید بیشترین لذت را از سفرتان ببرید، بهتر است یک هتل 5 ستاره یوال انتخاب کنید تا هم از ساحل اختصاصی هتل لذت ببرید و هم از رستوران های 24 ساعته این هتل ها.

 

کلمات کلیدی: تور آنتالیا از تبریز، تور آنتالیا تبریز، تور زمینی آنتالیا از تبریز، تور هوایی آنتالیا از تبریز