تور آنتالیا از اصفهان

نوشته شده توسط: مدیر سایت
بازدید: 8925

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

تور آنتالیا از اصفهان

تور آنتالیا از اصفهان برای بخش جنوبی و مرکزی کشور، گزینه مناسبی می‌تواند باشد. اگر امکان سفر به تهران یا اصفهان را ندارید، می‌توانید از تور آنتالیا از اصفهان یا تور آنتالیا از تهران استفاده کنید. از ان جا که کلیه مدارک سفر مانند واچر هتل، بلیط و... به صورت الکترونیکی صادر می‌شود، نیازی به مراجعه حضوری به آژانس نیست. مدارک خود را برای تور آنتالیا از اصفهان از طریق فکس یا ای میل برای ترین تور ارسال می‌کنید تا در لیست تور آنتالیا از اصفهان ثبت نام شوید. می‌توانید برای تور آنتالیا از اصفهان از تهران هم پرواز کنید، اما مراجعه حضوری به ترین تور نداشته باشید.

 پروازهای آنتالیا

بیشتر پروازهای آنتالیا از تهران پرواز می‌کنند. پرواز برای تور آنتالیا از اصفهان نیز وجود دارد. اما این پروازها محدود به روزهای خاص است و برای برگشت می‌توانید روی بلیط آنتالیا - اصفهان حسآب کنید. پروازهای آنتالیا اصفهان نیز توسط شرکت‌های هواپیمایی ایرانی برگزار می‌شوند.
پروازهای ایرانی تور آنتالیا از اصفهان در فرودگاه اسپارتا، واقع در استان کناری آنتالیا فرود می‌آیند. برای رسیدن به آنتالیا از فرودگاه اسپارتا، می‌بایست سه ساعت از روی زمین در سفر باشید. اگر در فصل گرم به تور آنتالیا از اصفهان می‌روید، ممکن است کودکان در این سه ساعت کلافه شوند.
اما تور آنتالیا از اصفهان با پرواز ترکیه، درست در شهر آنتالیا فرود می‌ایند. فاصله خیلی از هتل‌ها تا فرودگاه کمتر از 30 دقیقه است. بنآبراین اگر از بلیط آنتالیا اصفهان یا برعکس استفاده می‌کنید، در سه ساعتی آنتالیا فرود خواهد آمد.

بنر نمونه 870*120

هتل‌های آنتالیا

ترین تور برای داشتن یک سفر رویایی، استفاده از یک هتل 5 ستاره در تور آنتالیا از اصفهان را توصیه می‌کند. هتل‌های 5 ستاره آنتالیا، نسبت به تمام اروپا قیمت‌های بسیار مناسب تری دارند. بنآبراین هزینه یک هتل 5 ستاره در تور آنتالیا از اصفهان خیلی کمتر از تورهای اروپایی است.
هتل‌های مختلف در ترکیه و در تور آنتالیا از اصفهان ‌خدمات مختلفی نیز ارائه می‌کنند. مهم است که چه هتلی برای تور آنتالیا از اصفهان خود انتخآب می‌کنید. مهم ترین مسئله، انتخآب هتل UALL در تور آنتالیا از اصفهان است. هتل یوال در تور آنتالیا از اصفهان به هتل‌هایی گفته می‌شود که تمام وعده‌های غذایی و میان وعده‌ها را رایگان و 24 ساعته در اختیار مسافران قرار می‌دهد. هتل ALL هم گزینه مناسبی برای تور آنتالیا از اصفهان هست. اما می‌بایست تا قبل از ساعت 12 شب غذای خود را میل کرده باشید. زیرا یک هتل آل در تور آنتالیا از اصفهان بعد از ساعت 12 شب، خدمات غذایی خود را تعطیل می‌کند.
داشتن بالکن اختصاصی، منظره کوه و دریا، ساحل و پلاژ اختصاصی، برنامه‌های شبانه موزیک زنده و خدمات ورزش‌های آبی از جمله امکانات هتل‌های 5 ستاره در تور آنتالیا از اصفهان است.