فروشگاه های آنتالیا

نوشته شده توسط: مدیر سایت
بازدید: 2212

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

فروشگاه های آنتالیا

فروشگاه های آنتالیانیز مانند فروشگاه های تهران در خیابان های اصلی آنتالیا قرار دارند. فروشگاه های آنتالیا بیشتر در خیابان جمهوریت و خیابان ایشیک لار به موازات خیابان جمهوریت قرار دارند. اکثر فروشگاه های آنتالیا در این دو خیابان، فروشگاه های لباس و کیف و کفش است. البته در بین فروشگاه های آنتالیا در خیابان جمهوریت و ایشیک لار، صنایع دستی و سوغات محلی نیز پیدا می‌شود. خیابان آتاترک در آنتالیا نیز، خیابان مناسبی برای خرید از فروشگاه های آنتالیا است.
فروشگاه های معروف آنتالیا میگروس آنتالیا، دیپو آنتالیا، تانساش آنتالیا، فروشگاه های کمر آنتالیا و فروشگاه های لارا آنتالیا است که در ادامه تعدادی از انها را معرفی می‌کنیم. که مرکز خرید دیپو آنتالیا که یکی از بهترین فروشگاه های آنتالیا است در لارا آنتالیا قرار گرفته است.

بنر نمونه 870*120

چرا خرید از آنتالیا ؟

در حین گذراندن تعطیلات در آنتالیا، زمان مناسبی هم برای خرید از فروشگاه های آنتالیا پیدا می‌کنید. شاید خرید از فروشگاه های آنتالیا به خاطر ازدحام توریست ها کمی خسته کننده به نظر برسد، اما جاذبه های فروشگاه های آنتالیا از خستگی شما کم خواهد کرد. شهر آنتالیا به خاطر داشتن کارخانه های ریسندگی بافندگی، لباس های بافته شده از پنبه، سرامیک های سنتی و... دارای بهترین فروشگاه های ترکیه نیز هست.
اگر هم دنبال فروشگاه های ارزان آنتالیا هستید، بهتر است شهر آنتالیا را فراموش کنید و سری به فروشگاه های کمر آنتالیا آنتالیا و فروشگاه های لارا آنتالیا بزنید که قیمت مناسب تری دارند.

بنر نمونه 870*120

مرکز خرید خیابان اتاترک آنتالیا

خیابان آتاترک آنتالیا یکی از خیابان های اصلی و مناسب خرید آنتالیا است. مرکز خرید اتاترک آنتالیا پر از رستوران و کافه تریا است و برای خوردن انواع غذاهای ترکی به این رستوران ها سر بزنید. قیمت مغازه ها نیز در خیابان اتاترک آنتالیا نیز به نسبت فروشگاه های آنتالیا مناسب و به صرفه است.

مرکز خرید دیپو آنتالیا

مرکز خرید دیپو آنتالیا یکی از پرطرفدارترین فروشگاه های آنتالیا به حساب می‌آید. مرکز خرید دیپو آنتالیا در نزدیکی فرودگاه آنتالیا در منطقه تفریحی لارا آنتالیا و در سال 2004 افتتاح شده است. 90 مغازه و 15 رستوران به علاوه 5 سینمایی که در این فروشگاه آنتالیا وجود دارد. قیمت جنس های عرضه شده در دیپو آنتالیا نیز راضی کننده و مناسب بوده است.
اگر هتل شما در محدوده لارا آنتالیا و کندو آنتالیا است، می‌توانید به راحتی به مرکز خرید دیپو آنتالیا سر بزنید و از خرید در ان به همراه کودکان خود لذت ببرید.

مرکر خرید میگروس آنتالیا

مرکز خرید میگروس آنتالیا یکی از فروشگاه های آنتالیا است که از گذشته، گردشگران زیادی را به سمت خود کشانده است. مرکز خرید میگروس آنتالیا در سال 2001 در آنتالیا تاسیس شده است. مرکز خرید میگروس آنتالیا یک فروشگاه زنجیره ای بین المللی است که مرکز آن در سوییس است. مکان برای برندهای بین المللی در این مرکز خرید واقع شده اند.