لارا آنتالیا

نوشته شده توسط: مدیر سایت
دسته بندی: شهر های آنتالیا
بازدید: 1226

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

لارا آنتالیا یک مکان بسیار دوست داشتنی مدیترانه ای است. لارا آنتالیا نزدیک ترین منطقه تفریحی و گردشی به آنتالیا است و از این جهت گردشگران زیادی برای تفریح و گذراندن تعطیلات به لارا آنتالیا می‌ایند. لارا آنتالیا در شش کیلومتری شرق شهر آنتالیا است. ساحل لارا آنتالیا شنی و سنگریزه ای است و دریای ان موج های ملایمی دارد. نشستن کنار ساحل لارا آنتالیا یکی از لذت بخش ترین بخش های تور ترکیه شما می‌تواند باشد. با این حال رشته کوه های توروس، قایقرانی و ... را نیز فراموش نکنید.

امکانات لارا آنتالیا

در لارا آنتالیا برای گردشگران امکانات جدید و راحت مانند پلاژها و رستوران ها و مراکز تفریحی به همراه صندلی های لب ساحل همراه با چتر گذاشته شده است. در لارا آنتالیا امکان قایق سواری هم برای مسافران ایجاد شده است.

موقعیت جغرافیای لارا آنتالیا

ساحل لارا از شرق صخره های آنتالیا شروع میشود و تا قسمت پائین آبشار "دودن" به طول چند ادامه یافته است. در طول این کرانه ساحلی هم تفریحی و گردشی زیادی ایجاد شده است. از جمله هتل های 3 ستاره تا 5 ستاره و رستورانهای محلی و بین المللی. در این بخش از لارا آنتالیا می توانید انواع غذاهای ترکی و خارجی را پیدا کنید.
.ساحل لارا آنتالیا با مساحتی در حدود 180 هکتار یکی از بزرگترین مکان های گردشگری و تفریحی در آنتالیا به شمار می‌رود. ۱۱ باشگاه، ۴ رستوران، ۴ کافه، ۲ زمین فوتبال، یک پارک عجایب، محوطه ای برای والیبال ساحلی، ورزش های آبی، اسکیت و فوتبال ساحلی، بخشی از امکانات ساحل لارا آنتالیا است.

بنر نمونه 870*120

آب و هوا لارا آنتالیا

آب و هوای لارا آنتالیا در طول سال گرم و دلپذیر است. لارا آنتالیا در تمام طول سال دارای آب و هوائی کاملا مدیترانه ای است. هوای لارا آنتالیا‌ همیشه نه خیلی گرم است و نه خیلی سرد. در تابستان با نسیم خنک کوهستان توروس هوای ساحل لارا آنتالیا‌ خنک خواهد شد. در زمستان هم باد گرمی که از روی دریای مدیترانه بلند می‌شود، اجازه نمی دهد که دمای هوای خیلی پایین بیاید. بنابراین از اب و هوای معتدل لارا آنتالیا لذت ببرید.
بسیاری از گردشگران و بازدیدکنندگان این منطقه معتقدند که بهترین زمان برای گذراندن تعطیلات و استفاده از ساحل زیبای این منطقه از اواخر اردیبهشت ماه تا اواخر تیرماه می‌باشد که آب و هوا و دریا در بهترین موقعیت برای استفاده می‌باشد. با این حال حواستان باشد که بعد از این تاریخ هم هوای لارا آنتالیا مناسب است، اما رطوبت دریا ممکن است کمی آزار دهنده باشد.