رستوران گیزلی باهچه آنتالیا

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1001

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

رستوران گیزلی باهچه آنتالیا

رستوران گیزلی باهچه آنتالیا را در لیست بهترین رستوران‌های آنتالیا می‌توانید پیدا کنید. گردشگران زیادی هستند که دوست دارند یک بار هم که شده در محیط باغ ایتالیایی رستوران گیزلی باهچه آنتالیا غذای خود را میل نمایند. خوراک‌های اصیل ترکی و خوراک‌های‌های محلی ترکی که شامل غذاهای گیاهی نیز می‌شود، در منوی رستوران گیزلی باهچه آنتالیا‌ موجود است.

 

بنر نمونه 870*120

محیط رستوران گیزلی باهچه آنتالیا

همان طور که گفته شد، فضای داخلی رستوران گیزلی باهچه آنتالیا به صورت یک باغ ایتالیایی طراحی شده است. رستوران گیزلی باهچه آنتالیا روی یک تپه بر فراز دریای مدیترانه واقع شده است. دیواره بیرونی رستوران گیزلی باهچه آنتالیا که به دریای مدیترانه دید دارد، ستون‌های کوچک کوتاهی هستند که حالت قلعه دارند.

در پایین رستوران گیزلی باهچه آنتالیا‌ یک اسکله کوچک قرار دارد که قایق‌های تفریحی در ان قرار گرفته اند. در صورتی که تمایل داشته باشید قبل از صرف غذا، می‌توانید از قایق‌های تفریحی قرار گرفته در این اسکله کوچک استفاده کنید و بعد از یک روز هیجان انگیز ، ناهار یا شام خود را در رستوران گیزلی باهچه آنتالیا‌ میل نمایید.

 

منوی رستوران گیزلی باهچه آنتالیا

در منوی رستوران گیزلی باهچه آنتالیا هم غذاهای گوشتی و کباب پیدا می‌شود و هم غذاهای گیاهی. غذاهای گوشتی مانند شش کباب، باچلیق کباب، کباب ترکی و دیگر کباب‌های مرسوم در ترکیه سرو می‌شوند. در منوی گیاهی رستوران گیزلی باهچه آنتالیا نیز غذاهایی پخته شده از بادمجان، کدو سبز، گوجه فرنگی، سیر، و ادویه‌های مخصوص دیده می‌شونند.

کباب‌های رستوران گیزلی باهچه آنتالیا ترکیبی از گوشت گوسفند به همراه میزان مناسبی گوجه فرنگی، ماست و بادمجان است که مزه جدیدی را برای کباب ایجاد کرده است.