رستوران کرال سوفاراسی آنتالیا

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1149

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

رستوران کرال سوفاراسی آنتالیا

رستوران کرال سوفاراسی آنتالیا یک رستوران با منوی غذاهای مدیترانه ای و ترکی است. غذاهایی که همه آنها گوشتی نیستند. یک رستوران قدیمی که سابقه اصلی آن در آنکارا است. گسترش گردشگری در آنتالیا باعث شده که این رستوران، زادگاه اصلی خود که پایتخت ترکیه است را رها کند و به پایتخت گردشگری ترکیه نقل مکان کند و اکنون رستوران کرال سوفاراسی آنتالیا باشد.

بنر نمونه 870*120

 نام رستوران کرال سوفاراسی آنتالیا از دوران امپراتوری عثمانی گرفته شده است. کرال سوفاراسی نامی است که در اتاق‌های غذاخوری آن دوران استفاده می‌شده است و اکنون دیگر از این نام استفاده نمی شود.

 

مکان رستوران کرال سوفاراسی آنتالیا

رستوران کرال سوفاراسی آنتالیا‌ در تفرجگاه ساحلی آنتالیا قرار گرفته است. جایی که به آن سرزمین گرم آنتالیا نیز گفته می‌شود. با این که رستوران کرال سوفاراسی در آنکارا موفق بوده است، اما نتوانسته از میزان توریستی که در انتالیا رفت و امد می‌کنند صرف نظر کند.

در فصل تابستان، بهارخواب رستوران کرال سوفاراسی آنتالیا‌ که به در حقیقت یک باغ زیبا است را از دست ندهید. غذا خوردن در این بهارخواب، لذتی بی اندازه خواهد داشت و اسکله دریای مدیترانه نیز از روی آن دیده می‌شود.

 

منوی غذایی رستوران کرال سوفاراسی آنتالیا

منوی غذای رستوران کرال سوفاراسی آنتالیا را بیشتر غذاهای گوشتی تشکیل می‌دهد. غذاها و خوراک‌های مدیترانه ای بو علاوه نوعی غذای دریایی به نام Tygar یا تیگار که در کمتر رستورانی به جز رستوران کرال سوفاراسی آنتالیا سرو می‌شود. در صورتی که تمایل دارید این غذای اصیل دریایی ترکیه را بچشید، حتماً باید سری به رستوران کرال سوفاراسی آنتالیا‌ بزنید.