رستوران وانیلا لانج آنتالیا

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1063

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

رستوران وانیلا لانج آنتالیا

رستوران وانیلا لانج آنتالیا یکی از زیباترین و فرح بخش ترین رستوران‌های دنیا است که در آنتالیا واقع شده است. معماری کلاسیک و صندلی‌های جذاب رستوران وانیلا لانج آنتالیا شما را حیرت زده خواهد کرد. امکان سرو غذا در فضای باز نیز وجود دارد و به راحتی می‌توانید بین غذا خوردن داخل ‌و یا خارج رستوران وانیلا لانج آنتالیا‌ تصمیم بگیرید. در تابستان، فضای بیرون رستوران وانیلا لانج آنتالیا‌ توسط سایبان‌ها پوشیده شده است و غذا خوردن در این رستوران را لذت بخش می‌رستوران وانیلا لانج آنتالیا نماید. زمستان رستوران وانیلا لانج آنتالیا‌ نیز در کنار شومینه‌های گرم این رستوران، غذا خوردن لذت خاصی به شما خواهد داد.

 

بنر نمونه 870*120

 غذاهای رستوران وانیلا لانج آنتالیا

منوی غذایی رستوران وانیلا لانج آنتالیا‌ بین المللی است. غذای ایتالیایی، ترکی، استیک و خوراک‌های دیگر کشورها نیز در منوی رستوران وانیلا لانج آنتالیا پیدا می‌شود. سه وعده غذایی صبحانه، ناهار و شام در رستوران وانیلا لانج آنتالیا‌ سرو می‌شوند و در صورتی که تمایل دارید از غذاهای رستوران وانیلا لانج آنتالیا استفاده کنید، محدودیت زمانی زیادی نخواهید داشت.

به دلیل منوی غذایی متنوع رستوران وانیلا لانج آنتالیا، سلیقه تمام دوستان و همراهان را می‌توان در آن در نظر گرفت. برای کسانی که عاشق کباب‌های ترکیه هستند، رستوران وانیلا لانج آنتالیا به اندازه کافی کباب ترکیه ای دارد که سرو نماید.

برای عاشقان پاستا و لازانیا، رستوران وانیلا لانج آنتالیا یکی از بهترین پاستاها و لازانیاهای آنتالیا را می‌پزد و ارائه می‌دهد برای عاشقان غذاهایی مانند استیک، بیفتک، و غذاهای گوشتی دیگر نیز منوی رستوران وانیلا لانج آنتالیا، دست آنها را باز خواهد گذاشت.