رستوران ایتالیایی stella bistro آنتالیا

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1077

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

رستوران ایتالیایی Stella Bistro آنتالیا

رستوران ایتالیایی Stella Bistro آنتالیا جایی است که می‌توانید پاستا و استیک را نیز در آنتالیا تجربه کنید. بهترین پاستاها و ماکارونی‌ها را ایتالیایی‌ها پخت و سرو می‌کنند. پس نمی توان از طعم لذیذ پاستاهای رستوران ایتالیایی Stella Bistro آنتالیا به راحتی گذشت.

غذاهایی ایتالیایی مانند غذاهای هندی و آسیای شرقی تند نیستند و می‌توان به راحتی آنها را میل کرد. خوردن این غذاها برای همه امکان پذیر است و حتی کودکان نیز می‌توانند در رستوران ایتالیایی Stella Bistro آنتالیا غذا سفارش بدهند و میل کنند.

بنر نمونه 870*120

هنگامی که در رستوران ایتالیایی Stella Bistro آنتالیا‌ مشغول غذا خوردن هستید، احتمالاً عبور ترامواهای مختلفی را نیز شاهد خواهید بود که از جلوی رستوران عبور می‌کنند. احتمالاً یکی از همین ترامواها شما را به رستوران ایتالیایی Stella Bistro آنتالیا اورده است.

 

غذاهای ویژه رستوران ایتالیایی Stella Bistro آنتالیا

بهترین انتخابی که در رستوران ایتالیایی Stella Bistro آنتالیا‌ می‌توانید داشته باشید، لازانیا است. همه پاستاها و ماکارانی‌ها و سالادهای ایتالیایی لذیذ و خوشمزه هستند. اما اگر به دنبال پیشنهاد سرآشپز می‌گردید، لازانیای رستوران ایتالیایی Stella Bistro آنتالیا را انتخاب کنید. لازانیا را باید با طعم یک سرآشپز ایتالیایی و آن هم در رستوران ایتالیایی Stella Bistro آنتالیا میل نمایید تا طعم واقعی آن را چشیده باشید.

به غیر از غذاهای ایتالیایی، در رستوران ایتالیایی Stella Bistro آنتالیا‌ می‌توانید سالاد و ساندویچ و کباب را نیز در منوی غذایی ببینید. از انجا که رستوران ایتالیایی Stella Bistro آنتالیا‌ در ترکیه واقع شده است، نمی تواند در منوی غذایی خود از کباب صرف نظر کند. کباب را نیز با دستپخت یک آشپز ایتالیایی میل کردن، لذت دیگری خواهد داشت.