رستوران استلاز بیستروت آنتالیا

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 988

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 رستوران استلاز بیستروت آنتالیا

رستوران استلاز بیستروت آنتالیا در مرکز شهر انتالیا واقع شده است. یک رستوران ایتالیایی که پاستاها و لازانیاهای بی نظیری دارد. برای کسانی که از خوردن کباب و گوشت در تور انتالیا خسته شده اند، رستوران استلاز بیستروت آنتالیا یک انتخاب ایده آل است. سلیقه غذایی رستوران استلاز بیستروت آنتالیا به سلیقه غذایی ایرانی‌ها نزدیک است و همه افراد خانواده از غذا خوردن در رستوران استلاز بیستروت آنتالیا لذت خواهند برد.

  برای رسیدن به رستوران استلاز بیستروت آنتالیا می‌توانید از ترامواهایی که به این رستوران می‌آیند استفاده نمایید. حتی هنگام غذا خوردن نیز می‌توانید، رد شدن ترامواهای مختلف را از جلوی رستوران استلاز بیستروت آنتالیا تماشا کنید.

 

بنر نمونه 870*120

منوی غذایی رستوران استلاز بیستروت آنتالیا

لازانیای رستوران استلاز بیستروت آنتالیا بی نظیر است. این را مسافرانی می‌گویند که یک بار هم که شده لازانیا را در رستوران استلاز بیستروت آنتالیا چشیده اند. لازانیای رستوران استلاز بیستروت آنتالیا را اکثر تورهای مسافرتی پیشنهاد خواهند کرد. پاستاها و سالادهای بی نظیری نیز در کنار غذا می‌توانید سفارش دهید تا در کنار لازانیا و پاستای خود میل نمایید.

اگر روز اول است که به آنتالیا رفته اید و هنوز کباب ترکی را مزه نکرده اید، باز هم می‌توانید در صورت تمایل به رستوران استلاز بیستروت آنتالیا سر بزنید. کباب‌های رستوران استلاز بیستروت آنتالیا طعم خاص و متفاوتی دارند. زیرا توسط یک سرآشپز ایتالیایی پخته شده اند. همه کباب‌های ترکی را نمی توانید در رستوران استلاز بیستروت آنتالیا پیدا کنید، برای این که رستوران استلاز بیستروت آنتالیا‌ صرفاً برای رقابت با رستوران‌های ترکیه ای و برای جلب رضایت گردشگرانی که با خانواده به آن سر می‌زنند، اقدام به سرو کباب کرده است.