رستوران های آنتالیا

رستوران های آنتالیا

رستوران های آنتالیا برای شکم بازهای عاشق غذا، کاملاً ایده آل هستند. غذاهایی که نسبت به دیگر مناطق توریستی ارزان تر هم هستند و قرار نیست مبلغ زیادی بابت غذا در رستوران های آنتالیا پرداخت نمایید. تنوع غذایی در رستوران های آنتالیا باعث خواهد شد که هر نوع غذایی که در ذهن شما است، در یک تور رستوران گردی در آنتالیا بتوانید پیدا کنید. از غذاهای ترکی مثل کباب ترکی، شیش کوفته، تاندیر کباب، تا غذاهای دریایی و مدیترانه ای مثل شوربا، پیده، دلمه آدانا و... در آنتالیا پیدا می‌شود.

 

رستوران های آنتالیا با غذاهای محلی

توریسم و گردشگری، هرگز بدون خوردن غذاهای خانگی و محلی آن منطقه به پایان نمی رسد. در نگاه اول پیدا کردن غذای خانگی در رستوران های آنتالیا، محل به نظر می‌رسد. اما در بین رستوران های آنتالیا نیز مانند شهرهای بزرگ، رستوران‌هایی پیدا می‌شود که غذای خانگی سرو می‌کنند.

رستوران 7 مهمت یا 7 محمد، یکی از این رستوران های آنتالیا است. در رستوران 7 مهمت، 7 سالن غذاخوری در داخل و خارج ساختمان وجود دارد که روی یک تپه و در چشم اندازی از کنیالتی و خلیج آن واقع شده است. غذاهای خانگی و کبایی لذیذی پیدا می‌شود.

رستوران کنوکزاده کوناغی نیز از جمله رستوران‌هایی است که از جمله رستوران‌هایی است که غذاهایی محلی ارائه می‌کند. غذاهای ترکی این رستوران خیلی سریع حاضر می‌شوند و مدت زمان زیادی را در انتظار غذا نخواهید بود. به عنوان دسر در این رستوران، پای سیب‌های معروفی سرو می‌شود. مدیریت رستوران کنوکزاده کوناغی را یک خانم هلندی مهربان به عهده دارد و نیمکت و نقاشی‌های بومی استرالیایی اش را درفضای این رستوران قرار داده است.

 

رستوران های آنتالیا با محل‌های عجیب برای سرو غذا

رستوران گیزلی باهچه، ترکیبی از غذاهای لذیذ را در باغ رمانتیک ایتالیایی اش سرو می‌کند. اگر خوش شانس باشید می‌توانید در بلندترین نقطه چشم انداز حیاط خلوت، جایی در کنار دیوارهای قدیمی پیدا کنید. چشم انداز این بخش از رستوران گیزلی باهچه، بسیار پرطرفدار است.

رستوران حسن آقا نیز از جمله رستوران های آنتالیا است که چنین غذاهایی سرو می‌کند. پیدا کردن رستورانی در بین رستوران های آنتالیا که غذاهایش را در باغ سرو می‌کند. غذاهایی رستوران حسن آقا نیز شامل کوفته و مخلوط کبابی و غذاهای گیاهی است. اگر آخر شب به این رستوران سر بزنید، از موسیقی زنده نیز می‌توانید استفاده کنید.

یکی دیگر از رستوران های آنتالیا که مکانی عجیب برای سرو غذا استفاده می‌کند، رستوران اکیجی است. اکیجی بر روی چند قایق شناور، غذاهایش را سرو می‌کند و از این نظر در بین رستوران های آنتالیا، کم نظیر است.

رستوران سراسر فاین دینینگ رستوران نیز بسیار مناسب قرارهای رمانتیک است. چشم انداز این رستوران به دریای مدیترانه و غذاهای بین المللی اش برای تمام کسانی که به آنتالیا سفر می‌کنند، مناسب است.