پارک های آنتالیا

نوشته شده توسط: مدیر سایت
بازدید: 3713

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

پارک های آنتالیا

پارک های آنتالیا به خاطر موقعیت ساحلی آنتالیا، بیشترشان پارک آبی یا اکوا پارک هستند. تعدادی از هتل های 5 ستاره آنتالیا دارای پارک آبی هستند، پارک های آنتالیا محدود به پارک های هتل های آنتالیا نمی‌شوند.
در این مقاله، ترین تور به معرفی پارک های آنتالیا پرداخته است که شما می‌توانید در طول سفر به آنتالیا از ان ها بازدید کنید و از بازی در پارک های آنتالیا لذت ببرید.

بنر نمونه 870*120

پارک آبی تروی

پارک آبی تروی بزرگ‌ترین پارک آبی در بین پارک های آنتالیا و همچنین بزرگترین پارک آبی مدیترانه است. پارک آبی تروی یکی از پرطرفدارترین پارک های آنتالیا نیز هست. پارک آبی تروی در هتل ریکسوس پرمیوم آنتالیا قرار گرفته است و در منطقه بلک آنتالیا قرار دارد. به نظر می‌رسد که امکان استفاده از پارک های آبی آنتالیا برای عموم آزاد باشد. اما از انجا که پارک ابی تروی در داخل هتل قرار دارد، احتمالاً برای ورود به پارک ابی تروی برای کسانی که در این هتل اقامت دارد، رایگان باشد.
ین پارك آبی دارای 18 سرسره است كه 5 تا از آن سرسره ها از اسب بزرگ تروی كه 25 متر می آیند. این پارك از ساعت 09:30 الی 17:00 آماده خدمات رسانی به شما مهمانان است .

بنر نمونه 870*120

آکوا پارک آنتالیا

اکوا پارک آنتالیا یکی دیگر از پارک های آنتالیا است که در لارا آنتالیا قرار دارد. سرسره های ابی سر به فلک کشیده اکوا پارک آنتالیا سفر شمارا لذت بخش تر خواهد کرد. اگر هتل شما در لارا آنتالیا واقع شده است، می‌توانید از اکوا پارک آنتالیا، که یکی از بهترین پارک های آنتالیا است استفاده کنید.

آکوالند آنتالیا

آکوالند یا Aqualand یکی از زیباترین پارک های آنتالیا و مراکز آبی تفریحی ترکیه است. آکوالند آنتالیا در منطقه ساحلی کنیاآلتی ساخته شده است که یکی از بهترین سواحل آنتالیا به حساب می‌اید. در آکوالند آنتالیا شما و خانواده تان می‌توانید سرسره های مختلف و بازیهای آبی متفاوت شوید و روز خوبی را سپری کنید. در طول روز نیز در آکوالند آنتالیا برنامه های مختلفی ماند موزیک و مسابقه های جالب برگزار می‌شود.

ددمان اکواپارک

یکی از بهترین پارک های آنتالیا که در شهر آنتالیا و در نزدیکی هتل ددمان آنتالیا قرار گرفته است.

کلوپ علی بی

رودخانه ماناوگیت، یکی از رودخانه جذاب و دیدنی در تور آنتالیا و در نزدیکی سیده آنتالیا قرار دارد. سیده آنتالیا با آنتالیا 20 کیلومتر فاصله دارد. کلوپ بن علی در نزدیکی رودخانه ماناوگیت و در شهر ماناوگیت تاسیس شده است.