شهربازی های آنتالیا

نوشته شده توسط: مدیر سایت
بازدید: 4207

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

شهربازی های آنتالیا

شهربازی های آنتالیا یکی از بهترین مکان هایی است که می‌توانید کودک دلبند خود را در تور آنتالیا ببرید. خاطره خوشی که شما و کودکانتان از شهربازی های آنتالیا به یادگار می‌برید، بسیار دلپذیر و شادی بخش خواهد بود. مهم ترین شهربازی های آنتالیا‌ به غیر از پارک های آبی آنتالیا ، شهربازی آکتور پارک آنتالیا و دینو پارک آنتالیا است که طرفداران زیادی دارد. می‌توانید از پارک دلفین‌هاهم به عنوان یکی از شهربازی های آنتالیا دیدن کنید و از بازی در ان لذت ببرید. ترین تور در ادامه شهربازی های بیشتری در آنتالیا را به شما معرفی خواهد کرد.
شهربازی های آنتالیا برای استفاده خانواده‌هامناسب تر از پارک ابی است. و اگر می‌خواهید با کودک خود به یکی از شهربازی های آنتالیا بروید، با خیال راحت تر می‌توانید این کار را بکنید.

بنر نمونه 870*120

آکتور پارک آنتالیا

آکتور پارک آنتالیا جزو ان دسته از شهربازی های آنتالیا است که بزرگترها هم می‌توانند در آن بازی کنند. آکتور پارک آنتالیا در مرکز آنتالیا قرار دارد. یک شهربازی رویایی که رنگ امیزی زیبا و فضای لذت بخشی در اکتور پارک آنتالیا دیده می‌شود. دارای یکی از بهترین رولرکوسترهای ترکیه در بین شهربازی های آنتالیا در اکتور پارک آنتالیا است که امنیت خوبی هم دارد. شادی و نشاط در اکتور پارک آنتالیا ¬بسیار زیاد است. برای یک بسته ده‌تایی در آکتور پارک حدود 30 لیره یا 20 دلار می‌بایست هزینه کنید. سرگرمی های دیگری هم در آکتور پارک آنتالیا هست که می‌توانید از آنها استفاده کنید.

بنر نمونه 870*120

دینو پارک آنتالیا

دینو پارک آنتالیا نیز یکی از شهربازی های آنتالیا به حساب می‌اید. یکی از شهربازی های آنتالیا که بچه‌هابه تنهایی می‌توانند وارد آن شوند.‌ دایناسورهای مصنوعی زیادی در دینو پارک هست که کودکان با دیدن آن می‌توانند با استخوان های دایناسورها را کشف کنند و در دست بگیرند.
دینو پارک در حقیقت پارک دایناسورها است و یک پارک ابی کوچک نیز در کنار وجود دارد که کودکان می‌توانند در آن شنا کنند. قیمت دینو پارک حدود 25 لیره برای افراد بالای 7 سال است. برای کودکان زیر 6 سال، رایگان است.

پارک دلفین‌ها

یکی از همین پارک دلفین‌هادر جزیره کیش نیز داریم. پارک دلفین‌هایکی از مهم ترین شهربازی های آنتالیا است که باید به ان سر بزنید و یکی از شهربازی های آنتالیا‌ است که برای خانواده‌هاکاملاً مناسب است.
دلفین‌هاموجودات باهوشی هستند که بازی و سرگرمی با آن‌هالذت زیادی را منتقل می‌کند و آرامش زیادی بعد از ان خواهید داشت.