سواحل آنتالیا

نوشته شده توسط: مدیر سایت
بازدید: 2056

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

سواحل آنتالیا

سواحل آنتالیاشامل چهار منطقه توریستی بزرگ و معروف این منطقه می‌شوند. این چهار منطقه زیباترین و فرح بخش ترین سواحل آنتالیا را در خود جای داده اند. بلک آنتالیا، کمر آنتالیا، سیده آنتالیا و لارا آنتالیا چهار منطقه ای هستند که زیباترین سواحل آنتالیا در آن قرار گرفته اند. بهترین هتل‌ها در این سواحل آنتالیا‌ قرار دارند و بیشتر انها دارای ساحل اختصاصی هستند. بنابراین اگر قصد لذت بردن از سواحل آنتالیا را دارید، می‌توانید یکی از هتل‌های پنج ستاره این منطقه را انتخاب کنید که ساحل اختصاصی داشته باشد.

بنر نمونه 870*120

کمر آنتالیا

کمر آنتالیا یکی از سواحل آنتالیا است که به خاطر ساحل سفید ماسه ای و منابع فراوان آب شیرینش شهرت دارد. کمر آنتالیا دارای هتل‌های مجلل، رستوران‌ها، سواحل زیبای آنتالیا و ویرانه‌های تاریخی است. به دلیل داشتن مناظر طبیعی فوق العاده و همچنین آب زلال و شیرین، این منطقه یکی از بهترین سواحل آنتالیا به حساب می‌آید. این ساحل با پرچم آبی نشان دار شده است. پرچم آبی از سوی اتحادیه اروپا به سواحی داده می‌شود که ساحل پاک و تمیز داشته باشند و کمر آنتالیا یکی از سواحل آنتالیا است که پرچم ابی دارد.

بنر نمونه 870*120

بلک آنتالیا

این ساحل مجلل در 30 کیلومتری آنتالیا قرار دارد. بلک آنتالیا یکی از سواحل آنتالیا‌ است که حدود 17 کیلومتر طول دارد و هتل‌ها و تاسیسات فراوان زیادی در ان ساخته شده اند. در بلک آنتالیا آموزش تنیس، تماشای بیش از 100 گونه پرنده، آبشار کورسونا و ورزش‌های ابی زیادی وجود دارد که ان را به یکی از بهترین سواحل آنتالیا تبدیل کرده است. این منطقه یکی از سواحل آنتالیا است که بیشتر مراسم عروسی و گردهمایی‌ها در ان برگزار می‌شود.

لارا آنتالیا

لارا آنتالیا در 6 کیلومتری شرق آنتالیا قرار دارد و ساحل آن شنی و سنگریزه ای است. همه سواحل آنتالیا ماسه ای نیستند و لارا آنتالیا یکی از این سواحل آنتالیا‌ است که شنی و سنگریزه ای است. این منطقه از شرق صخره‌های آنتالیا شروع می‌شود و تا پایین آیشار دودن به طول چندین کیلومتر گسترده شده است.

سیده آنتالیا

سیده آنتالیا با این که یکی از سواحل آنتالیا است که برای تفریح و گردشگری انتخاب می‌شود، اما نزدیکی آن به اماکن تاریخی و دیدنی آنتالیا جزو مزیت‌های این منطقه است. مناطقی از جمله رودخانه ماناوگات در 7 کیلومتری، حمام رومی‌ها، مرکز توریستی کوم کوی که برای حمام افتاب گرفتن مناسب است و بوجاک شیهلار در 15 کیلومتری سیده.

 

  مطالب مرتبط: ساحل لارا آنتالیا، ساحل کنیالتی در آنتالیا، سواحل آلانیا،ساحل کمر آنتالیا