استخر های آنتالیا

نوشته شده توسط: مدیر سایت
بازدید: 2175

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

استخرهای آنتالیا

استخرهای آنتالیا بیشتر در هتل‌های 5 ستاره آنتالیا هستند و جلوه زیبای استخرهای آنتالیا یکی از اولویت‌های توریست‌های مختلف، برای تور آنتالیا است. استخرهای آنتالیا معمولاً دارای اب گرم هستند و برای شنا در بیشتر فصل‌ها می‌توان از استخرهای آنتالیا استفاده کرد. اگر می‌خواهید به قصد استفاده از استخرهای آنتالیا به آنتالیا سفر کنید و در مورد کیفیت و چند و چون استخرهای آنتالیا اطلاعاتی داشته باشید، مقاله ترین تور در مورد استخرهای آنتالیا را که در ادامه می‌آید مطالعه نمایید.

بنر نمونه 870*120

استخرهای روباز آنتالیا

تمام هتل‌های 5 ستاره آنتالیا دارای ساحل اختصاصی و استخرهای مجلل زیبا در کنار ساحل زیبای مدیترانه هستند. زیبایی این استخرهای آنتالیا به حدی است که خودشان به عنوان یک جاذبه توریستی قابل دیدن هستند. استفاده از استخرهای آنتالیا که داخل هتل 5 ستاره آنتالیا هستند، نیازمند گرفتن اتاق در این هتل‌ها است. پس اگر قصد دارید، یک استخر مجلل را از بین استخرهای آنتالیا انتخاب کنید و قصد اب تنی دلپذیر در یکی از این استخرهای آنتالیا را دارید، بهتر است هتل خود را درست انتخاب کنید. جزییات بیشتر هتل‌های زیر را می‌توانید در صفحات مربوط به هتل مودر نظر در ترین تور مطالعه کنید. لیست هتل‌هایی که دارای استخر آب گرم هستند به شرح زیر است:

بنر نمونه 870*120

هتل لیبرتی

هتل لیبرتی یکی از هتل‌های 5 ستاره ساحل لارا آنتالیا است که دارای استخری زیبا و دل انگیز است. هتل یوآل و دارای اتاق‌هایی با بالکن اختصاصی به دریا. استخر هتل لبیرتی، زیبایی باشکوهی در شب دارد و دارای کافه کنار استخر است.

هتل تایتانیک بلک

هتل تایتانیک یکی دیگر از هتل‌های 5 ستاره واقع در بلک آنتالیا. هتل یوآل و دارای امکانات ورزشی شامل زمین گلف، ماهیگیری، موج سواری و غواصی و... استخر بسیار بزرگ و مجلل مجموعه هتل تایتانیک که دارای 9 استخر در فضای باز هستند، از مزیت‌های هتل تایتانیک بلک است.

هتل تایتانیک لارا

هتل تایتانیک یکی از زیر مجموعه‌های هتل تایتانیک که در لارا آنتالیا واقع شده است. هتل یوآل با زمین فوتبال و زمین تنیس. و امکان قایق سواری.

هتل توپکاپی

هتل توپکاپی نیز یک هتل 5 ستاره آنتالیا در کندو آنتالیا واقع شده است. هتل توپکاپی استخرهای باشکوه زیادی دارد که استخر آبگرم ان کوچک است. هتل یوآل و دارای زمین بازی کودکان، موج سواری، زمین تنیس و... است.

هتل کارمیر ریزورت

هتل کارمیر ریزوت در کمر آنتالیا واقع شده است و یکی هتل 5 ستاره آنتالیا است. هتل یوآل با زمین تنیس و امکان غواصی و ورزش‌های آبی.