بلیط آنتالیا

نوشته شده توسط: مدیر سایت
دسته بندی: تور های آنتالیا
بازدید: 3105

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

بلیط انتالیا با توجه به زمان سفر و نوع سفری که دارید متفاوت است. قیمت بلیط انتالیا با توجه به روز و ساعت پرواز، به صورت آنلاین تغییر می‌کند. اگر می‌خواهید بلیط انتالیا بخرید و بازه زمانی سفر خود را می‌دانید، بهتر است دست روی دست نگذارید و در صورتی که بلیط انتالیا با قیمت مناسب پیدا کردید، ان را خریداری کنید. بلیط لحظه اخری انتالیا به این معنی نیست که هر چه دیرتر بلیط انتالیا را بخرید، احتمال ارزان تر شدن بیشتر است. معمولاً قیمت بلیط انتالیا تا یکی دو روز قبل از سفر پایین است و با نزدیک شدن به زمان سفر افزایش می‌یابد.

بلیط چارتر آنتالیا

بلیط چارتر اگر چه نرخ پایین تری دارد، اما شامل قوانینی می‌شود که ممکن است شما را دچار دردسر کند. توجه داشته باشید که بعد از خرید بلیط چارتر انتالیا امکان کنسلی یا عوض کردن تاریخ پرواز وجود ندارد. بنابراین اگر می‌خواهید بلیط انتالیا را به صورت چارتر خریداری کنید، باید از زمان پرواز خود کاملاً مطمئن باشید. بنابراین هر زمانی که از زمان و تعداد مسافران خود اطمینان کامل پیدا کردید، اقدام به خرید بلیط انتالیا به صورت چارتری کنید.

بلیط انتالیا در ایام نوروز به خاطر افزایش بلیط چارتر شکسته می‌شود و حتی پروازهای ترک که به انتالیا سفر می‌کنند، قیمت بلیط انتالیا را برای رقابت با شرکت‌های داخلی ایران کاهش می‌دهند. بنابراین در صورت خرید بلیط انتالیا و یا تور انتالیا به صورت ارزان یا چارتری امکان کنسل کردن آن وجود ندارد.

بنر نمونه 870*120

پروازهای ترک یا پروازهای ایرانی

شرکت‌های هواپیمایی زیادی هستند که پرواز مستقیم یا غیرمستقیم به انتالیا دارند. شرکت‌های ترک که بلیط انتالیا ارائه می‌دهند شامل ترکیش ایرلاین،‌هان ایر، پگاسوس، تلویند، کرندون و اطلس جت می‌شوند. شرکت‌های ایرانی فروشنده بلیط انتالیا هم تابان، ماهان، اتا و زاگرس هستند.

نکته قابل توجه در مورد پروازهای ایرانی این است که همه انها بدون توقف هستند. اما فرودگاه مقصد انتالیا، فرودگاه اسپارتا در خارج از شهر انتالیا است. فرودگاه اسپارتا سه ساعت از مرکز شهر فاصله دارد و این یکی از معایب بلیط انتالیا از طریق پروازهای ایرانی است.

اگر بلیط انتالیا را از یک شرکت ترک خریداری می‌کنید، این شرکت‌ها یک توقف کوتاه در حد سوختگیری در یکی از فرودگاهی میان راه دارند. در این مدت درهای هواپیما باز نمی شوند و مسافرین را پیاده نمی کنند. اما طول پرواز حدود 4 ساعت می‌شود. با این حال خرید بلیط انتالیا از یک شرکت ترک هزینه بیشتری دارد اما طول راه شما تا انتالیا خیلی کمتر خواهد بود. اما اگر بلیط انتالیا را از یک شرکت ایرانی بخرید، باید سه ساعت مسافت زمینی را برای رسیدن به انتالیا طی کنید.