تور آنتالیا خرداد 95

تور آنتالیا خرداد 95 بهترین فرصت شما برای گذراندن تعطیلات تابستانی است.

آننتالیا شهری ساحلی و زیباست که جاذبه های زیادی دارد و هر ساله پذیرای تعداد زیادی از گردشگران است. شما در خرداد ماه می توانید بهترین روزها را در آنتالیا بگذرانید و گرمای تابستان را به روزهای دل انگیزی تبدیل کنید.

بنر نمونه 870*120

اگر قصد سفر به این شهر زیبا را دارید، ما به شما تور آنتالیا خرداد 95 را توصیه می کنیم. آبشارهای دودِن،یاپارک یاووز اوزجان، شهر تاریخی میسیس آنتالیا، شهر تاریخی پرگه، منطقه پرج آنتالیا و عکس شهر تاریخی آسپندوس، موزه آتاتورک، پارک ملی،غار کارائیناز جمله معروفترین اماکن دیدنی آنتالیا می باشد که ضمن شرکت در تور با آن ها آشنا می شوید.

تور آنتالیا خرداد 95 با پروازهای مستقیم از تهران اجرا می شود.

بنابر این بسته به نوع دلخواه شما هزینه ی تور آنتالیا خرداد 95 متفاوت است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از امکانات و هزینه ها با برگزار کنندگان این تور تماس حاصل فرمایید. اما درمورد هزینه های تفریحی این تور باید گفت معمولا این هزینه ها متغیر می باشند ونمی توان اطلاعات دقیقی ارائه کرد.سواحل و پلاژها که بیشتر رایگان می باشند و تعدادکمی ازآنها نیازبه پرداخت ورودی دارند .

غذاهای هتل ها در این توربین المللی بوده وبرخی گوشت های ارائه شده از نظر شرعی قابل استفاده نمی باشد.ولی گوشت های حلال نیز در جای جای هتل ها یافت می شود ودر صورت لزوم مسئولین تور آنتالیا خرداد 95 شمارا راهنمایی خواهند نمود.

پرواز ایمن ،چند شب اقامت در هتل با صبحانه ، ترانسفر فرودگاهی ، 1 گشت شهری در آنتالیا، راهنمای فارسی زبان ، سیم کارت از امکانات ارائه شده در تور آنتالیا خرداد 95هستند.

لازم به ذکر است بدانید که برای شرکت در تور آنتالیا خرداد 95 پرداخت 50 درصد مبلغ در هنگام رزرو الزامي مي باشد در غير اين صورت درخواست مورد تائيد نمي باشد.