تور آنتالیا تیر 95

تور آنتالیا تیر 95 از جمله تورهای بسیار خوبی است که عده زیادی تمایل به شرکت در این تور را برای خود غنیمت می شمارند.

شهر آنتالیا از شهرهای گردش پذیر ترکیه محسوب می شود که دارای رود آکسو است که از آن با عنوان آبشار دودن یاد می شود.

تور آنتالیا تیر 95 از جمله پروازهای است که مسافران برای فرود در آن کشور مجبور به فرود آمدن در استان کنار هستند و تقریبا سه ساعت به صورت زمینی با اتوبوس از فرودگاه اسپارتا راهی آنتالیا می شوند. هتل های 4 و 5 ستاره این شهر نسبت به هتل های دیگر در مناطق توریستی جاهای دیگر ارزان تر است. البته هتل های سه ستاره نیز در آنتالیا وجود دارد که از امکانات خوبی برخوردار هستند البته مانند هتل های 4 و 5 ستاره دارای ساحل اختصاصی نیستند، البته چون کوچک نیز هستند مکان بازی که مناسب کودکان باشد یا خدمات رفاهی ندارند. همین طور اکثریت کارکنان این هتل فقط زبان ترکی را بلد هستند که این موضوع می تواند مشکلاتی برای مسافران در برقرار کردن ارتباط با کارکنان هتل به وجود بیاورد.

بنر نمونه 870*120

تور آنتالیا تیر 95 مورد استقبال بسیاری از هم میهنان ما واقع شده چرا که دارای جاذبه های زیبایی است این شهر با بلوارهای زیبا و درختان نخل و لنگرگاه ها وسوسه مسافرت به این شهر را برای هر فردی که اهل گشت و گذار باشد، فراهم می کند. از جاذبه های گردشگری این شهر منطقه قلعه ایچی است که بسیار زیبا و جذاب است. نمای داخلی شهر آنتالیا نیز دارای خیابان های پیچ در پیچ است  که قدم زدن در این خیابان ها برای هر گردشگری بسیار مطلوب می باشد بخصوص اردیبهشت که زیبایی خاص خود را دارد گیاهان و گل های زیبا را در سرتاسر منطقه می توان دید که بر زیبایی ظاهری آنتالیا تا حد زیادی افزوده است.

درباره قیمت تور آنتالیا تیر 95 باید گفت به دلیل اینکه فصل شلوغی  وپیک مسافر که عموما در فروردین و مخصوصا عید نوروز است گذشته بنابراین بلیط این تور را می توان با قیمت منصفانه خریداری کرد که البته برخی شرکت ها اقدام به فروش پروازهای چارتر نیز می کنند؛ البته در برخی موارد نیز شرکت های ترکیه در در روزهای خاص  نیز اقدام به کاهش قیمت بلیط می کنند.

در تور آنتالیا تیر 95 از هوای بسیار مطلوب آنتالیا نیز می توانید بهره ببرید چرا که فصل بهار و مخصوصا اردیبهشت زمان مناسبی برای استشمام عطر گل ها و گیاهان برای مسافران پیش می آورد.