تور آنتالیا تابستان 95

تور آنتالیا تابستان 95

تور آنتالیا تابستان 95، یک تور تابستانی شاد و آرامش بخش است.‌ ایرانی‌های زیادی تابستان را برای سفر به سواحل ترکیه از جمله آنتالیا انتخاب می‌ کنند.

 آب دریا به اندازه کافی گرم و تمیز است و هتل‌های زیادی نیز در آنتالیا پیدا می‌ شوند. هتل‌های آنتالیا نیز امکانات رفاهی و خدماتی زیادی در اختیار می‌همانان خود قرار می‌ دهند.

اگر با تور آنتالیا تابستان 95تور آنتالیا تابستان 95تور آنتالیا تابستان 95 ‌به ترکیه سفر می‌ کنید، بهتر است کمی با آنتالیا و هتل‌های آن نیز آشنا باشیم. این مقاله سعی دارد شما را کمی با تفریحات و کارهایی که در تور آنتالیا تابستان 95تور آنتالیا تابستان 95تور آنتالیا تابستان 95 می‌ توانید انجام دهید آشنا نماید.

  تفریح کردن با تور آنتالیا تابستان 95

پارک‌های آبی، استخرها و حمام ترکی‌ها را فقط در تابستان آنتالیا می‌ توانید تجربه کنید. در دیگر فصل‌های سال، نه دمای هوا به اندازه ای است که بتوان در آب شنا کرد و نه پارک‌های آبی به طور کامل باز هستند. استفاده از رفتنیگ فقط در تور آنتالیا تابستان 95تور آنتالیا تابستان 95تور آنتالیا تابستان 95   ممکن است. زیرا رودخانه خروشان ماناوگات در نزدیکی سیده آنتالیا، در دیگر فصل‌ها به قدری سرد است که به راحتی نمی توان در آن به قایق رانی پرداخت. در تور آنتالیا تابستان 95تور آنتالیا تابستان 95تور آنتالیا تابستان 95، امکان استفاده از خدمات ماساژ، حمام ترکی و شنا کردن در استخر روباز هتل‌ها وجود دارد. در آنتالیا پارک آبی بزرگی وجود دارد که از 9 صبح تا زمان تاریک شدن هوا که حدود ساعت 8 شب است فعالیت می‌ کند.

 

بنر نمونه 870*120

رستوران‌ها در تور آنتالیا تابستان 95

اگر در تور آنتالیا تابستان 95تور آنتالیا تابستان 95تور آنتالیا تابستان 95   در یک هتل 4 یا 5 ستاره اقامت داشته باشید، همه وعده‌های غذایی رایگان است و از قبل رزرو شده اند. در مواردی خاص امکان این که رستوران هتل را رزرو نکنید نیز وجود دارد. در آنتالیا رستوران‌های زیادی هستند که شاید دوست داشته باشید به آنها سری بزنید. رستوران‌هایی که در فضای باغ مانند با غذاهایی محلی سرو می‌ شوند، کباب‌های ترکی که شهرت جهانی دارند و غذاهای بین المللی دیگر مانند غذاهای ایتالیایی، چینی، هندی و... در آنتالیا وجود دارند. اگر قصد دارید که بیشتر روز را بیرون باشید و از رستوران‌های داخل شهری استفاده کنید، گزینه‌های بسیار زیادی خواهید داشت. برای اشنایی با این رستوران‌ها به صفحه مربوط به رستوران‌های انتالیا سری بزنید.