تور تابستانی آنتالیا

نوشته شده توسط: مدیر سایت
دسته بندی: تور آنتالیا 94
بازدید: 1510

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 تور تابستانی آنتالیا

تور تابستانی آنتالیا یکی از پرطرفدارترین تورهای تابستانی برای ایرانی‌ها است. هوای خنک و معتدل آنتالیا یکی از دلایل مسافرت و تور تابستانی آنتالیا است. بهشت گردشگری ترکیه، در تابستان‌ها، شاهد تعداد زیادی تور تابستانی آنتالیا است که برای استراحت و استفاده از یک هوای لذت بخش به تور تابستانی آنتالیا آمده اند. ساحل زیبای مدیترانه، کوه‌های توروس پوشیده از درختان کاج و خلیج‌های پنهان و هتل‌های مجلل و ارزان، دلیل مناسبی برای تور تابستانی آنتالیا است.

 آب و هوای تور تابستانی آنتالیا

هوای آنتالیا در طول سال زیاد تغییری نمی کند و در هر زمان که به تور تابستانی آنتالیا بروید، دمای یکسانی را تجربه می‌کنید. هوا در بیشتر روزها در تور تابستانی آنتالیا گرم و خشک است. آب دریا در تور تابستانی آنتالیا‌ گرم است و به راحتی می‌توان در دریای پاک و زلال مدیترانه شنا کرد. اب و هوای مدیترانه ای به این شکل است که در تابستان گرم و خشک و در زمستان معتدل و بارانی است.
متوسط هوا در تور تابستانی آنتالیا حدود 28 درجه سانتی گراد است که نسبت به گرمای تهران مناسب است. تور تابستانی آنتالیا تقریباً با تور نوروز آنتالیا دمای یکسانی دارد.

بنر نمونه 870*120

پرواز آنتالیا

ترین تور توصیه می‌کند که برای تور تابستانی آنتالیا خود، از پروازهای ترک مانند پگاسوس، ترکیش ایرلاین، کرندون، تلویند و اطلس جت استفاده کنید. پروازهای ترک تور تابستانی آنتالیا توقفی کوتاه در فرودگاه میانی ایران آنتالیا دارد. اما مقصد نهایی انها، فرودگاه آنتالیا است و فاصله زیادی با هتل‌های زیبای آنتالیا نخواهید داشت. اما اگر پرواز ایرانی را برای تور تابستانی آنتالیا خود انتخاب می‌کنید، در فرودگاه اسپارتا، استان مجاور آنتالیا فرود خواهید آمد. و یک مسیر سه ساعته زمینی به آنتالیا را در تور تابستانی آنتالیا خود تجربه می‌کنید.

هتل‌های آنتالیا

هتل‌های آنتالیا در شهر آنتالیا و چهار منطقه توریستی لوکس آنتالیا قرار دارد. تور تابستانی آنتالیا خود را در یک هتل 5 ستاره آنتالیا سپری کنید. قیمت هتل‌های 5 ستاره در آنتالیا بسیار کمتر از دیگر کشورهای اروپایی است. بنابراین با صرف هزینه بیشتر در تور تابستانی آنتالیا لذت و خاطره ای طولانی برای خود بسازید.
چهار منطقه اصلی توریستی آنتالیا شامل بلک آنتالیا ، سیده آنتالیا، لارا آنتالیا و کمر آنتالیا است که هتل‌های 5 ستاره زیادی را در خود جای داده اند. سعی کنید که یک هتل UALL برای تور تابستانی آنتالیا انتخاب کنید. زیرا هتل‌های یوآل در 24 ساعت شبانه روز، خدمات غذایی خود را قطع نمی کنند و تمام منوهای غذایی در این رستوران‌ها رایگان است.