تور آنتالیا مهر 94

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: تور آنتالیا 94
بازدید: 6940

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

تور آنتالیا مهر 94

تور آنتالیا مهر 94 زمان مناسبی برای سفر به آنتالیا است. دمای هوا در انتالیا در مهرماه، معتدل و آفتابی است و هنوز دمای آب به اندازه ای است که می‌توان در آن شنا کرد.

 برای تور آنتالیا مهر 94 ‌‌می‌توانید بعد از این که زمان و هتل مورد نظر خود را انتخاب کردید، اقدام نمایید. مهرماه جزو فصول شلوغ تور آنتالیا به حساب نمی‌اید. اما به این دلیل که دیگر کشورها نیز برای سفر به آنتالیا نیز اقدام می‌کنند، بهتر است سریع تر عمل نمایید.

بنر نمونه 870*120

  دمای هوا تور آنتالیا مهر 94

متوسط دمای هوا در تور آنتالیا مهر 94 هنوز حدود 25 تا 28 درجه است. دمای هوا در روز به 30 درجه خواهد رسید که دمای بسیار بالایی نیست. شب‌ها نیز هوا بین 15 تا 19 درجه خواهد بود که برای گردش در کنار ساحل و استفاده از برنامه‌های شبانه در تور آنتالیا مهر 94 کاملاً مناسب است. هتل‌ها نیز از این هوای معتدل برای برنامه‌های شبانه مانند موزیک زنده و انیمیشن و پخش فیلم استفاده می‌کنند. دمای آب از عصر به بعد، زیاد مناسب شنا و تفریحات آبی نیست. اما نسیم خنکی که از مدیترانه می‌وزد، بسیار لذت بخش خواهد بود.

هتل‌های تور آنتالیا مهر 94

یکی از مزیت هتل‌های 4 ستاره و 5 ستاره تور آنتالیا مهر 94 در قیمت آن‌هاست. هتل‌های 4 و 5 ستاره نسبت به هتل‌های مشابه در دیگر مناطق توریستی، قیمت مناسب تری دارند. وعده‌های غذایی در هتل‌های تور آنتالیا مهر 94 رایگان و سلف سرویس است. هتل‌های UALL سرویس غذایی خود را 24 ساعته ارایه می‌دهند. اما رستوران هتل‌های ALL، از طلوع آفتاب تا نیمه شب باز هستند.