تور آنتالیا مرداد 95

نوشته شده توسط: مدیر سایت
دسته بندی: تور آنتالیا 95
بازدید: 4352

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 تور آنتالیا مرداد 95

تور آنتالیا مرداد 95 سفر به یکی از معتدل ترین سواحل دنیا است. با تور آنتالیا مرداد 95 لحظاتی عالی را در تعطیلات خود تجربه می‌کنید و تا مدت‌ها خاطره تور آنتالیا مرداد 95 را در ذهن خود مرور می‌کنید.

هوای گرم تابستان، نیاز به یک تور معتدل دارد و این تور معتدل، تور آنتالیا مرداد 95 است.
معمولاً هوا در مردادماه در اکثر نقاط دنیا گرم است. اما در تور آنتالیا مرداد 95 هوای معتدلی را تجربه خواهید کرد. بنابراین تور آنتالیا مرداد 95 گزینه خوبی برای فرار از گرمای طاقت فرسای تابستان است.

 آب و هوا در تور آنتالیا مرداد 95

آب و هوا در تور آنتالیا مرداد 95 نه خیلی گرم و نه خیلی سرد است. مثل تور تابستانی روسیه خیلی سرد نیست و مثل تور تابستانی دوبی خیلی گرم. می‌توان به آب و هوا در تور آنتالیا مرداد 95 اعتماد کرد. زیرا دمای هوا در طول سال تغییر زیادی نمی کند.
بیشتر روزها در تور آنتالیا مرداد 95 گرم و خشک است. آب دریا نیز در تور آنتالیا مرداد 95 گرم ست و امکان شنا در دریای مدیترانه وجود دارد. سواحل آنتالیا جزو سواحل پاک اروپا هستند و حتی در شب‌ها نیز شنا کردن در تور آنتالیا مرداد 95 امکان پذیر است.
متوسط هوا در تور آنتالیا مرداد 95 حدود 28 درجه سانتی گراد است که نسبت به گرمای تهران مناسب است. تور آنتالیا مرداد 95 تقریباً با تور نوروز آنتالیا دمای یکسانی دارد.

بنر نمونه 870*120

پرواز آنتالیا

بهترین راه برای پرواز در تور آنتالیا مرداد 95 پروازهای ترکیه ای هستند. پروازهای پگاسوس، ترکیش ایرلاینف کرندون، تلویند و اطلس جت جزو پروازهای ترکیه ای هستند که در تور آنتالیا مرداد 95 پرواز دارند. مقصد نهایی پروازهای ترکیه ای، فرودگاه آنتالیا است و فاصله بسیار کمی تا هتل‌های آنتالیا دارید.
اما به خاطر ارزان تر بودن پروازهای ایرانی و امکان خرید چارتری انها، عده ای دوست دارند که از پروازهای ایرانی برای تور آنتالیا مرداد 95 استفاده کنند. این پروازها در استان مجاور فرود می‌ایند و یک سفر سه ساعته زمینی تا آنتالیا به تور آنتالیا مرداد 95 شما اضافه می‌شود.

مناطق توریستی و هتل‌های آنتالیا

هتل‌های 5 ستاره آنتالیا بهترین گزینه برای لذت بردن از تور آنتالیا مرداد 95 است. ساحل اختصاصی، بالکن اختصاصی، پلاژ اختصاصی، امکانات رستورانی و کافی شاپ رایگان و 24 ساعته، دلیل اصلی انتخاب هتل‌های 5 ستاره در تور آنتالیا مرداد 95 است. هتل‌های 5 ستاره علاوه بر ساحل اختصاصی، دارای استخرهای زیبا و مجللی هستند که یک زندگی شاهانه را به شما تقدیم می‌کنند.
به یوال بودن هتل در تور آنتالیا مرداد 95 دقت کنید. هتل یوال به معنی خدمات 24 ساعته و رایگان رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها است و شما می‌توانید از برنامه‌های شبانه بدون دغدغه گرسنگی در تور آنتالیا مرداد 95 استفاده کنید.