تور آنتالیا شهریور 94

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: تور آنتالیا 94
بازدید: 2162

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 تور آنتالیا شهریور 94

تور آنتالیا شهریور 94 به دلیل این که دمای هوا در آنتالیا رو به خنک شدن است، یکی از بهترین زمان‌های تابستانی تور آنتالیا است.

 تور آنتالیا شهریور 94 فرصت ایده الی است که از گرمای تابستان به ساحل زیبای انتالیا پناه برد. دمای هوا در تور آنتالیا شهریور 94 به حدی است که می‌توان به راحتی در شهر قدم زد.

  دمای هوا در تور آنتالیا شهریور 94

آب و هوای معتدل مدیترانه ای و هوای همیشه افتابی آنتالیا، گزینه مناسبی برای توریسم و گردشگری است. آنتالیا در 300 روز از سال دارای هوای افتابی است. متوسط دمای هوا در تور آنتالیا شهریور 94 حدود 25 درجه سانتی گراد است. هوا کاملاً آفتابی است و مناسب حمام افتاب و برنزه کردن است. تفریحات ابی در تور آنتالیا شهریور 94 قابل استفاده هستندو دمای اب نیز حدود 23 تا 25 درجه سانتی گراد خواهد بود.‌بارش باران در تابستان آنتالیا بسیار بعید است و همه تابستان، هوای انتالیا کاملاً افتابی و معتدل است.

 

بنر نمونه 870*120

تور آنتالیا تعطیلات شهریور 94

به دلیل نزدیک بودن آنتالیا و کوتاه بودن تور آنتالیا شهریور 94‌ ، در دو تا سه روز و در تعطیلات، می‌توان به تور آنتالیا شهریور 94 رفت. آنتالیا مخصوص تفریح و آرامش است و اکثر ورزش‌های ابی موتوری و غیر موتوری در تور آنتالیا شهریور 94 در دسترس مسافران و مهمانان عزیز قرار دارد. از جلمه این‌ها، خدمات سلامتی و ورزشی هتل‌های 4 و 5 ستاره مانند، استخر اب گرم، خدمات ماساژ، خدمات زیبایی، برنزه کردن، شنا در استخرهای هتل‌ها و ورزش‌های ساحلی مانند والیبال ساحلی، قایق سواری، و... است.