تور آنتالیا تعطیلات تابستان 94

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: تور آنتالیا 94
بازدید: 1366

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

تور آنتالیا تعطیلات تابستان 94

تور آنتالیا در تعطیلات تابستان 94 یکی از بهترین فرصت‌های گردشگری به حساب می‌آید.

 آنتالیا در فصل تابستان دارای هوای معتدل است و ساحل زیبای مدیترانه، فرصت خوبی برای خنک شدن و استفاده از زیبایی‌های تابستان است.

  دمای هوا در تور آنتالیا تعطیلات تابستان 94

آنتالیا در تابستان‌ها، دارای هوای معتدلی است و به طور متوسط بین 28 تا 35 درجه سانتی گراد متغیر است. به همین دلیل، در تور آنتالیا تعطیلات تابستان 94 برنامه‌های شبانه کنار ساحل گنجانده شده است. هوای کنار ساحل در شب‌ها، بین 19 تا 23 درجه سانتی گراد است که هوای معتدلی به حساب می‌آید.

 

بنر نمونه 870*120

پروازهای تور آنتالیا تعطیلات تابستان 94

بهتر است حتماً از پروازهای ترکیه ای مانند پگاسوس، اطلس جت، ترکیش ایرلاین و کرندون برای تور آنتالیا تعطیلات تابستان 94 انتخاب شوند. زیرا این پروازها به طور مستقیم به انتالیا سفر خواهند کرد و فقط یک توقف کوتاه 15 تا 20 دقیقه ای در آدنا برای سوختگیری خواهند داشت.

پروازهای ایرانی تور آنتالیا تعطیلات تابستان 94 به خاطر ممنوعیت پروازهای ایرانی به آنتالیا، در استان کناری آنتالیا فرود می‌آیند و باقی مانده مسیر را با اتوبوس طی می‌نمایند. این مسیر، حدود سه ساعت طول خواهد کشید.

 هتل‌های تور آنتالیا تعطیلات تابستان 94

بهتر است یک هتل 5 ستاره در تور آنتالیا تعطیلات تابستان 94 استفاده کنید. قیمت این هتل‌ها نسبت به مناطق گردشگری مشابه پایین تر است. تعداد هتل‌های 5 ستاره در آنتالیا نیز به اندازه ای هست که در هر منطقه ای از آنتالیا و با هر کیفیتی، یک هتل 5 ستاره مناسب در تور آنتالیا تعطیلات تابستان 94 پیدا شود.