تور آنتالیا اردیبهشت 95

نوشته شده توسط: مدیر سایت
دسته بندی: تور آنتالیا 95
بازدید: 8827

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تور آنتالیا اردیبهشت 95 یکی از بهترین زمان‌ها برای تور آنتالیا است.‌ اکثر کسانی که طالب هوای خنک و آب گرم برای شنا هستند، تور آنتالیا اردیبهشت 95 را انتخاب می‌کنند.

 

سواحل صخره ای و دریای زلال و پاک مدیترانه به علاوه هتل‌های لوکس سواحل آنتالیا بهترین دلیل برای انتخاب تور آنتالیا اردیبهشت 95 است.

 آب و هوای تور آنتالیا اردیبهشت 95

هوای آنتالیا خیلی متغیر نیست و در طول سال تغییر زیادی نمی کند. دمای هوا در تور آنتالیا اردیبهشت 95 حدود 17 تا 20 درجه است و دمای آب هم فقط یک درجه کمتر است. تور آنتالیا اردیبهشت 95 دارای دمایی معتدل بین گرم و سرد است و اگر تور آنتالیا اردیبهشت 95 را از دست بدهید، تا انتهای آبان، چنین هوایی را تجربه نخواهید کرد. تور آنتالیا اردیبهشت 95 بهترین زمان برای سفر به آنتالیا را انتخاب کرده است.

بنر نمونه 870*120

پرواز به آنتالیا

دغدغه تمام کسانی که تور آنتالیا اردیبهشت 95 را انتخاب می‌کنند، پرواز آنتالیا نیست. اما اگر از فاصله سه ساعته فرودگاه تا هتل با انها صحبت کنیم، پرواز هم جزو دغدغه‌های تور آنتالیا اردیبهشت 95 خواهد شد.
پروازهای ایرانی به دلیل ممنوعیت پرواز به آنتالیا، در استان مجاور آنتالیا فرود می‌ایند. بنابراین، یک سفر زمینی سه ساعته از فرودگاه تا آنتالیا را در تور آنتالیا اردیبهشت 95‌ تجربه خواهید کرد. هوا در اردیبهشت خنک است و بلیط چارتر پرواز ایرانی هم ساده تر به دست می‌آید. بنابراین شاید ترجیح دهید یک پرواز ایرانی را برای تور آنتالیا اردیبهشت 95 انتخاب کنید.
پروازهای ترکیه ای در فرودگاه شهر آنتالیا فرود می‌آیند و تور آنتالیا اردیبهشت 95 راحت تری را تجربه خواهید کرد.

هتل‌های آنتالیا

همه هتل‌های 5 ستاره آنتالیا خوب و البته نسبت به دیگر کشورهای اروپایی ارزان تر هستند. بنابراین ترین تور توصیه می‌کند که در تور آنتالیا اردیبهشت 95 از یک هتل 5 ستاره استفاده کنید. یک زندگی شاهانه را در تور آنتالیا اردیبهشت 95‌‌ تجربه خواهید کرد و لذت زیادی نیز خواهید برد و البته هزینه بسیار بیشتری نیز متحمل نخواهید شد.
بهتر است که در تور آنتالیا اردیبهشت 95 یک اتاق رو به ساحل، یک ساحل اختصاصی، برنامه‌های شبانه مفرح، بارهای کنار استخر و غذای 24 ساعته را تجربه کنید. همه این‌ها را در تور آنتالیا اردیبهشت 95 تجربه خواهید کرد، اگر یک هتل 5 ستاره یوآل را برای تور آنتالیا اردیبهشت 95‌ انتخاب کنید.
هتل‌های 5 ستاره در تور آنتالیا اردیبهشت 95 همگی دارای ساحل اختصاصی هستند و فاصله 200 متری تا ساحل و پلاژ اختصاصی را در تور آنتالیا اردیبهشت 95 تجربه خواهید کرد. گرمای اب به اندازه ای نیست که شب‌ها را در دریا شنا کنید. اما برنامه‌های شبانه هتل‌های 5 ستاره را از دست ندهید. یک هتل یوال را در تور آنتالیا اردیبهشت 95 انتخاب کنید. هتل یوال به معنی غذای رایگان و 24 ساعته در رستوران‌ها و کافی شاپ‌های هتل است.