تور آنتالیا 94 لحظه آخری با پرواز ترکیش

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1329

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

تور آنتالیا 94 لحظه آخری با پرواز ترکیش

تور آنتالیا 94 لحظه آخری با پرواز ترکیش مناسب کسانی است که با یک دست چمدانشان را گرفته اند و با یک دست موس را. بهترین انتخاب برای شما، تور آنتالیا 94 لحظه آخری با پرواز ترکیش است.

 پرواز به قلب گردشگری ترکیه با یکی از شرکت‌های بزرگ هواپیمایی این کشور. اما بهتر است قبل از سفر، بیشتر در مورد انتخاب تور آنتالیا 94 لحظه آخری با پرواز ترکیش ، آگاهی به دست بیاورید.

  چرا پرواز ترکیش برای تور آنتالیا 94 لحظه آخری؟

یکی از مزیت‌های که پروازهای ترکیه ای نسبت به پروازهای ایرانی دارند، محل فرود آنها است. پروازهای ترکیه ای یک توقف کوتاه 15 تا 20 دقیقه ای در شهر ادنا دارند. اما در فرودگاه اسنبوگا در شهر انتالیا فرود می‌آیند.

بنر نمونه 870*120

اما پروازهای ایرانی به خاطر ممنوعیت پرواز مستقیم به انتالیا، در استان مجاور انتالیا و در فرودگاه اسپارتا فرود می‌ایند. برای رسیدن از اسپارتا به انتالیا، سه ساعت زمان لازم است.

 کدام هتل در تور آنتالیا 94 لحظه آخری با پرواز ترکیش

یکی از نکاتی که در تور آنتالیا 94 لحظه آخری با پرواز ترکیش در اختیار شما است، هتل‌ها هستند. بهتر است یک هتل 5 ستاره با خدمات متناسب پیدا کنید. هتل‌های 5 ستاره انتالیا، نسبت به دیگر مناطق توریستی، قیمت مناسب تری دارند. در ضمن اگر با کودک خود به تور آنتالیا 94 لحظه آخری با پرواز ترکیش می‌روید، هتلی را انتخاب کنید که سرویس نگه داری کودکان و محل بازی کودکان داشته باشد. حتی مطمئن شوید که استخر کودکان نیز دارد. اگر به دنبال قدم زدن شبانه و دیر رسیدن به هتل در تور آنتالیا 94 لحظه آخری با پرواز ترکیش هستید، از هتل‌های uall انتخاب کنید که از نیمه شب به بعد نیز، غذا سرو می‌کنند.