تور آنتالیا 94 لحظه آخری با پرواز تابان

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 893

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

تور آنتالیا 94 لحظه آخری با پرواز تابان

تور آنتالیا 94 لحظه آخری با پرواز تابان را به کسانی توصیه می‌کنیم که بار سفر را بسته اند و می‌خواهند خیلی سریع به آنتالیا سفر کنند.

 از ان جا که تور آنتالیا 94 لحظه آخری با پرواز تابان هم قیمت مناسب تری دارد و هم در دسترس تر است، مورد انتخاب مسافران آنتالیا قرار می‌گیرد. اما بهتر است قبل از این که چمدانتان را بردارید و راهی فرودگاه شوید، کمی در مورد تور آنتالیا 94 لحظه آخری با پرواز تابان بیشتر بدانید.

  مزایا و معایب تور آنتالیا 94 لحظه آخری با پرواز تابان

معمولاً پروازهای ایرانی مانند پرواز تابان، پروازهای چارتر بیشتری نسبت به شرکت‌های ترکیه ای ارایه می‌نمایند. هزینه در تور آنتالیا 94 لحظه آخری با پرواز تابان نسبت به یک پرواز ترک کمتر خواهد بود. پرواز تابان یکی از پروازهایی ایرانی است که قیمت مناسب تری در تور آنتالیا 94 دارد.

بنر نمونه 870*120

اما تور آنتالیا 94 لحظه آخری با پرواز تابان یک نکته کوچک دارد. پروازهای ایرانی ممنوعیت پرواز مستقیم به آنتالیا دارند. بنابراین، شرکت‌های ایرانی در استان کناری آنتالیا و در فرودگاه اسپارتا فرود می‌آیند. فضای فرودگاه اسپارتا بسیار ایرانی است. این نکته کوچک با خدمات حمل و نقل اتوبوسی به آنتالیا جبران شده است.

در تور آنتالیا 94 لحظه آخری با پرواز تابان سه ساعت طول می‌کشد تا از فرودگاه اسپارتا به آنتالیا برسید. اگر کودک یا فرد مسن در کنار شماست، بهتر است در مورد انتخاب تور آنتالیا 94 لحظه آخری با پرواز تابان کمی محتاط تر باشید. اما اگر یک تیم جوان هستید که به دنبال کم کردن هزینه‌ها هستید و برای شما زمان و نوع سفر زیاد مهم نیست، تور آنتالیا 94 لحظه آخری با پرواز تابان گزینه بسیار مناسبی است.