تور آنتالیا 94 لحظه آخری از اصفهان

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1487

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

تور آنتالیا 94 لحظه آخری از اصفهان

تور آنتالیا 94 لحظه آخری از اصفهان مناسب کسانی است که می‌خواهند با صرف هزینه کمتری به انتالیا سفر کنند. چمدان را آماده سفر به تور آنتالیا 94 لحظه آخری از اصفهان نمایید و اولین موعد تور آنتالیا را خریداری نمایید. در تور آنتالیا 94 لحظه آخری از اصفهان بین 10 تا 50 درصد هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد و سفر لذت بخش تری نیز خواهید داشت.

 

بنر نمونه 870*120
 

پرواز تور آنتالیا 94 لحظه آخری از اصفهان

پروازهای ایرانی ممنوعیت پرواز مستقیم به آنتالیا دارند. بنابراین، این شرکت‌ها، پروازهایشان را به استان مجاور انتالیا برده اند و باقی‌مانده مسیر را به صورت زمینی و با اتوبوس طی می‌کنند. این مسیر، سه ساعت به طول خواهد انجامید. اما پروازهای ترکیه‌ای، در آنتالیای ترکیه فرود می‌آیند. اما کمی از پروازهای ایرانی، هزینه بالاتری دریافت می‌نمایند.

 

هتل‌ها در تور آنتالیا 94 لحظه آخری از اصفهان

هتل‌های 5 ستاره آنتالیا، نسبت به دیگر مناطق توریستی مشابه، قیمت مناسب تری دارند. بنابراین انتخاب یک هتل 5 ستاره در تور آنتالیا 94 لحظه آخری از اصفهان مقرون به صرفه نیز خواهد بود. هتل‌های 4 و 5 ستاره آنتالیا که دارای خدمات ALL , UALL هستند، وعده‌های غذایی رایگان به مهمانان خود ارائه می‌دهند. همگی آنها دارای ساحل اختصاصی هستند و برای رسیدن به ساحل، نیازی به پرداخت هزینه نیست.

استفاده از بیشتر خدمات این هتل‌ها نیز، رایگان هستند.‌ بیشتر این هتل‌های 5 ستاره در تور آنتالیا 94 لحظه آخری از اصفهان در فضایی ایده ال ساخته شده اند که دارای درختان سر به فلک کشیده وهوایی مطبوع است.