تور های آنتالیا

نوشته شده توسط: مدیر سایت
بازدید: 2791

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

تور آنتالیا

تور آنتالیایکی از تورهای کشور ترکیه است. تور آنتالیا معمولاً در نوروز و تابستان طرفدارهای بیشتری دارد. در بین این دو، تور آنتالیا نوروز طرفداران بیشتری دارد و البته تور آنتالیا نوروز ارزان تر هم هست. به خاطر افزایش تعداد پروازهای چارتر به آنتالیا، قیمت تور آنتالیا و بلیط هواپیما آنتالیا می‌شکند. این شکستن قیمت در مورد پروازهای ترک هم صادق است.

درباره آنتالیا

آنتالیا یک شهر ساحلی در جنوب ترکیه است که هر ساله تعداد زیادی گردشگر و توریست را به خود جذب می‌کند. تور آنتالیا به خاطر ساحل زیبای مدیترانه و هتل‌های 5 ستاره و شیک مناطق مختلف آنتالیا مانند لارا آنتالیا و سیده آنتالیا و بلک آنتالیا و کمر آنتالیا طرفدار زیادی دارد.
آنتالیا یک شهر ساحلی است که در ماه‌های سرد در فصل پاییز و زمستان تقریباً هیچ توریستی به این منطقه سفر نمی کند. تور آنتالیا در ماه‌های سرد تبدیل به تور استانبول یا تور آنکارا می‌شود. در پاییز و زمستان فقط اهالی بومی آنتالیا در این شهر زندگی می‌کنند.
آنتالیا در بین دریای مدیترانه و رشته کوه توروس قرار گرفته است و هوایی تقریباً متعادل دارد. برای کسانی که کوهنوردی و یا اسکی علاقه دارند، کوه‌های توروس گزینه مناسبی است. ساحل مدیترانه در آنتالیا ماسه ای سفید است.
آنتالیا اماکن دیدنی و زیبایی هم دارد که در تور آنتالیا می‌توانید انها را ببینید. مانند موزه معروف مردم شناسی، حمام رومی آنتالیا، غار کارائین در 30 کیلومتری آنتالیا، کلیسای کورکوت و کسیک مناره آنتالیا و پارک ابی آکوالند آنتالیا.

بنر نمونه 870*120

هواپیمایی‌های مختلف

خیلی از پروازهای آنتالیا از طریق شرکت‌های هواپیمایی داخلی انجام می‌شوند. اما برای کسانی که می‌خواهند پرواز بین المللی را تجربه کنند، می‌توانند از پروازهای ترک هم استفاده کنند. هواپیمایی زاگرس، تابان، ماهان جزو پروازهای ایرانی هستند. شرکت‌های هواپیمایی ترک هم که تور آنتالیا دارند هم شامل اطلس جت، پگاسوس، اونور ایر، تلویند و... می‌شوند.

هتل‌های آنتالیا

هتل‌ها در تور آنتالیا به چهار دسته تقسیم می‌شوند. تورهای مسافرتی آنتالیا معمولاً هتل آل و هتل یوآل را برای مسافران خود در نظر می‌گیرند. اگر به وعده‌های غذایی و زمان غذا خوردن خود در تور آنتالیا علاقه مندید، به این نکته توجه کنید.
هتل آل به هتل‌هایی گفته می‌شود که تمام وعده‌های غذایی از جمله صبحانه، ناهار، شام و میان وعده را به صورت رایگان برای مشتریان در نظر می‌گیرند. اما این خدمات تا ساعت 12 شب باز هستند.
اما هتل یو آل به هتل‌هایی که گفته می‌شود که تمام شرایط هتل آل را دارد، اما پذیرایی آنها بیست و چهار ساعته باز است. بیشتر هتل‌های پنج ستاره هتل یو ال هستند، در حالی که هتل آل ممکن است یک هتل چهارستاره باشد.
یک سری هتل‌ها هم هستند که فول برد هستند. در تور آنتالیا معمولاً از فول برد استفاده نمی کنند. فول برد صرفاً شامل سه وعده اصلی غذایی می‌شود.

 

کلمات کلیدی: تور ترکیه آنتالیا، تور آنتالیا، تور مسافرتی آنتالیا، مجری مستقیم تور آنتالیا، تور آنتالیا ترکیه، آنتالیا تور، تور آنتالیا، تور آنتالیا uall