هتل های لوکس آنتالیا

نوشته شده توسط: مدیر سایت
بازدید: 3021

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

هتل های لوکس آنتالیا یکی از بهترین انتخاب ها برای یک تفریحات شاهانه در یک مدت کوتاه هستند. ارزان بودن، ساحل اختصاصی، امکانات ورزشی ایده ال به همراه هوای پاک و معتدل مدیترانه ای، ترین تور توصیه می‌کند که یکی از هتل های لوکس آنتالیا را برای تعطیلات خود انتخاب کنید.
ملاک هایی که برای انتخاب هتل های لوکس آنتالیا در نظر گرفته ایم، ویژگی اتاق ها، معماری هتل، خدمات هتل، رستوران ها، استخرها، امکانات ورزشی و ساحل اختصاصی است که در ادامه این هتل ها را با هم خواهیم دید.

 

هتل های لوکس آنتالیا :

هتل رویال وینگز

کندو آنتالیا، هتل رویال وینگز آنتالیا، یکی از مجلل ترین و لوکس ترین هتل ها در لیست هتل های لوکس آنتالیا است. معماری جذاب و زیبای این هتل که به شکل دو بال زیبا هستند، آن را به یکی از هتل های لوکس آنتالیا تبدیل کرده است. از مزیت های مهم این هتل، داشتن بالکن اختصاصی مخصوص حمام افتاب است. برای خانواده هایی که به حمام افتاب علاقه دارند و یکی از هتل های لوکس آنتالیا را می‌خواهند، این هتل را توصیه می‌کنیم.
5 ستاره، هتل یوآل (خدمات 24 ساعته رستوران و کافی شاپ رایگان )، استخر بسیار بزرگ و مراکز ورزشی تنیس، بدنسازی، کانو، بولینگ و وان آب داغ.

بنر نمونه 870*120

هتل کنکورد آنتالیا

لارا آنتالیا، هتل کنکورد آنتالیا، طراحی این هتل لوکس آنتالیا به شکل هواپیمای کنکورد است. زیبا، مجلل و با یک ساحل عالی و پاکیزه که جایزه پرچم آبی اروپا به عنوان ساحل پاکیزه را برده است. هتل کنکورد در ساحل شرقی لارا آنتالیا قرار دارد و انواع اتاق ها را برای انواع خانواده ها و سلیقه ها فراهم کرده است.
برای کسانی که به ورزش های ابی علاقه دارند، اما گواهینامه های لازم را ندارند، این هتل لوکس آنتالیا خدمات اموزشی برای این عزیزان در نظر گرفته است.
5 ستاره، یوآل، ویندسرفینگ، جت اسکی، قایق موزی، رینگو، کته مرن و...

هتل توپکاپی آنتالیا

کندو آنتالیا، هتل توپکاپی آنتالیا، شباهت زیاد به طراحی کاخ توپکاپی در استانبول. زیبا و مجلل و یکی بهترین هتل های لوکس آنتالیا است. اماکن ورزشی بسیار و رستوران روباز برای علاقه مندان به فضای باز.
5 ستاره، یوال، با 908 اتاق.

هتل تایتانیک آنتالیا

لارا آنتالیا، هتل تایتانیک آنتالیا، یکی دیگر از هتل های لوکس آنتالیا که ظاهر و معماری شبیه خود کشتی تایتانیک است. بهترین معماری داخلی در بین هتل های لوکس آنتالیا را دارد و رستوران های مختلف از جمله ترکی، چینی، ایتالیایی، مکزیکی، و رستوران دریایی در ان هست.
یک هتل آل، 5 ستاره با 586 اتاق استاندارد.