بهترین هتل آنتالیا

نوشته شده توسط: مدیر سایت
بازدید: 11645

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بهترین هتل آنتالیا

بهترین هتل آنتالیا چه هتلی می تواند باشد؟ هر کسی به عقیده خود و از نظر خود، یکی از هتل ها را بهترین هتل آنتالیا می داند. اگر می خواهید با چند تا از  بهترین هتل های آنتالیا اشنا شوید، مقاله ترین تور را در مورد بهترین هتل آنتالیا به شما توصیه می کنیم.
تمام این هتل ها، UALL هستند و استخرهای مجلل و زیبا به همراه ساحل اختصاصی و ورزش های آبی و خدمات ماساژ و... جزو ویژگی حضور در لیست بهترین هتل آنتالیا به حساب آمده است.

هر کدام از هتل های زیر، ویژگی منحصر به فرد خود را دارند که به تنهایی می توانند بهترین هتل آنتالیا باشند.

بهترین هتل آنتالیا به انتخاب ترین تور :

1. هتل رویال وینگز آنتالیا

منطقه توریستی کندو آنتالیا، دارای یکی از بهترین هتل های آنتالیا است. طراحی بی نظیر این هتل، که به شکل دو بال زیبا است، این هتل را به یکی از بهترین هتل های آنتالیا تبدیل کرده است. همه اتاق های رویال وینگز آنتالیا مجلل هستند و در همه آنها یک بالکن اختصاصی وجود دارد. به راحتی می توانید در اتاق های این بهترین هتل آنتالیا حمام آفتاب بگیرید و کسی مزاحم شما نباشد. طراحی این هتل به گونه ای است که اتاق روبرویی در آن وجود ندارد. ورزش های آبی که ویژگی بهترین هتل آنتالیا است در ان به طور کامل وجود دارد و یک استخر 4500 متری در هتل قرار گرفته است.

بنر نمونه 870*120

2. هتل توپکاپی آنتالیا

یک بهترین هتل آنتالیا دیگر در منطقه کندو آنتالیا. ساحل و پلاژ اختصاصی بی نظیر با استخرهای متعدد و خدمات ماساژ و ورزش های آبی. معماری هتل توپکاپی از کاخی به همین نام در استانبول الهام گرفته است. به همین خاطر می تواند در لیست بهترین هتل آنتالیا قرار بگیرد. ورزش های زیاید مانند اسکواش، بولینگ، بیلیارد، پینگ پونگ به علاوه حمام ترکی و خدمات زیبایی در این بهترین هتل آنتالیا وجود دارند که می توانید از انها استفاده کنید.

3. هتل لیکیا ورد آنتالیا

سیده آنتالیا را هم به لیست بهترین هتل آنتالیا اضافه می کنیم، زیرا میزبان هتل لیکیا ورد است. یک هتل با 2.5 کیلومتر ساحل اختصاصی که همین نکته ساده می تواند ان را در لیست بهترین هتل آنتالیا قرار دهد.‌ یک ورزش طولانی و دلپذیر در کنار دریا یا یک پیاده روی طولانی کنار ساحل زیبای مدیترانه.

4. هتل کرمیر آنتالیا

سه ساختمان 4 طبقه در زمینی به وسعت 18000 متر مربع در کمر آنتالیا. هتل کرمیر جزو معدود هتل هایی است که در بالکن اختصاصی اتاق هایش میز و صندلی برای نشستن قرار دارد. لذت خوردن صبحانه با منظره دریا، می تواند خاطره بهترین هتل آنتالیا را برای شما ایجاد کند.

5. هتل پورتوبلو آنتالیا

با این که یک هتل آل است، اما به خاطر ساحل زیبای کونیالتی، می تواند بهترین هتل آنتالیا باشد. یک ساحل طولانی با لذتی دوچندان در جنوب آنتالیا. تخت خواب فرانسوی هتل پورتوبلو، گاو صندوق و حمام کامل به علاوه دید به فضای سبز هتل یا دریا، ان را در لیست بهترین هتل آنتالیا قرار داده است.