برگزاری عروسی در آنتالیا

برگزاری عروسی در آنتالیا

برگزاری مراسم عروسی در آنتالیا برای جمعیت وسیعی از ایرانیان مقیم کشورهای اروپایی و آمریکایی و حتی مقیم کشورهای حوزه خلیج فارس می باشند، بسیار هیجان انگیز می باشد.

اینکه مهاجر باشید و در خارج از کشور اقدام به ازدواج نمایید باعث نمی شود که تمایل به حضور خویشاوندان در مهمترین مراسم زندگی را ندیده بگیرید. از طرفی به دلیل وجود مشکلاتی در حضور بعضی از مهاجرین محترم وجود دارد شاید بهترین راه حل برگزاری مراسم عروسی در یکی از کشورهای اطراف ایران که نیازی به ویزا نداشته باشد بهترین گزینه باشد.

بنر نمونه 870*120

 کشور ترکیه به علت نزدیکی به ایران و سهولت مسافرت به این کشور برای ایرانیان اولین گزینه و مناسب ترین گزینه برای برگزاری چنین مراسمی باشد. باید معترف شد که واحد پولی کشور ترکیه در مقایسه با کشورهای حوزه اروپا و آمریکا در رتبه پایین تری قرار دارد و برگزاری چنین مراسمی در ترکیه از لحاظ اقتصادی صرفه بیشتری دارد علاوه بر این شهره استانبول با قدمت تاریخی و ساختمان های مجلل و طبیعت بسیار زیبا و چشمگیر تنگه بسفر و سواحل رویایی اش صحنه بسیار زیبایی را در به یادماندنی ترین روز زندگی تان ، رقم خواهد زد. آنتالیا نیز با دارا بودن هتل های 5 ستاره بسیارش که انتخاب شما را آسانتر میکند گزینه بسیار ایده آلی برای برگزاری مراسم عروسی می باشد. سواحل بسیار زیبا و امکانات بسیار این هتل ها مطلوب هر عروس خوش سلیقه ای است. مازاد بر همه این موارد آب و هوای مطلوب ترکیه در ماههای مارس تا سپتامبر می باشد که در مقایسه با هوای بسیار سرد اروپا و آمریکا مزیت بزرگی برای این کشور محسوب می شود.

برگزاری مراسم عروسی در آنتالیا کاری است که شرکت های فعالی در کشور ترکیه انجام میدهند. از جمله برگزاری مراسم در هتل قصر و کشتی، ماشین عروس موزیک ایرانی و اینترنشنال، حضور خواننده های معروف در مراسم بنا به درخواست، کیک عروسی و دسته گل عروس، عکاسی و فیلم برداری حرفه ای، گروه رقص فولکلور ترکی و عربی، گل آرایی و آتش بازی، آرایشگاه برای عروس و داماد، امکان اسکان میهمانان در هتل.